Futbol Konusu

• Türkiye Ampute Milli Takımı Dünya Şampiyonu Teşekkürler Milli Takım :türkiye:<3

Türkiye 4-1 Angola

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Beşiktaş’ın parlayan yıldızı Tayyip Talha Sanuç
    Beşiktaş’ın parlayan yıldızı Tayyip Talha Sanuç - Premier Lig oyuncularından takım kuran Beşiktaş'ta, Tayyip Talha Sanuç parladı. Transferin son günü Adana…
    www.sozcu.com.tr

Hemşehrim Tayyip çok kısa sürede Karabükspor'dan yetişerek Beşiktaşa geldi şimdide sıra avrupada

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Cem Dizdar

"Edin Terzić, şu anda Alman Bundesliga kulübü Borussia Dortmund'un baş antrenörü,Peki yanında beraber çalıştığı, hocası Slaven Bilic nerede?Alt Lig,pekin vs vs vs "

"Boynuz kulağı geçmiş.

Peki bizde geçer mi? Yani boynuz kulağın geçmesine müsade eder mi? Asla olmaz müsade etmeyiz"

Cem usta doğru der,ben biraz yuvarlama ettim ama işin özü, söyledikleri bu.

Birde bizdeki boynuzların hiç kulak yetiştirdiğini görmedik ki.Hic biri altın küpünün yanına bir başkasını yaklaştırmıyor ..

• Ne izledim ben az önce diyeceğiniz bir video :bakiskacirma:

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• 🇹🇷 4'te 4 olsun! 🇹🇷

⚽ 19.45 | AEK Larnaca - Fenerbahçe

📺 Exxen

⚽ 19.45 | Başakşehir - RFS

📺 TV8,5

⚽ 22.00 | Trabzonspor - Monaco

📺 Exxen

⚽ 22.00 | Balkani - Sivasspor

📺 TV8,5

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Temsilcilerimize başarılar diliyorum.

Trabzonspor kafa kafaya bir gruba düştü. Monaco'nun performansı açıkçası çok kötü. Trabzonspor'un gruptaki en ciddi rakibi Monaco'nun durumu Trabzonspor'dan iyi değil. Grubu en kötü 2.bitirip play-off oynayacağını düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin lider çıkacağını düşünüyorum. Rennes'i hiç izlemedim. Kieve yenildik. Ama o futbolla yenilgi sürprizdi açıkçası. Bakalım Fenerbahçe bu şekilde devam ederse Avrupa'da da başarılı olacağını düşünüyorum

Fenerbahçe şu ana kadar Avrupa'da gayet iyi ilerliyor. Jesus'un futbolunu hem ligde hem Avrupa'da çok iyi şekilde oynattığını düşünüyorum öteki taraftarlar gibi. Neden bir çeyrek final, yarı final sevinci yaşamayalım ki?

Trabzonspor için o kadar iyi konuşamıyorum. Ferençvaroş deplasmanından minimum 1 puanla dönmesini bekliyordum. Bugün olası bir galibiyetle kendine gelir diye düşünüyorum. Trabzonspor'dan çok ümitli değilim. Bir toparlanma bir silkelenme gerekiyor. Geniş güzel bir kadroya sahip bir takımın futbolu böyle olmamalı. İnşallah Monaco'yu mağlup edip güzel bir ilerleme kaydederiz..

Değinmem gereken öteki kulüp kesinlikle Başakşehir. Şu ana kadar 0 hata ile gidiyor. Gerçekten takdire şayan bir performansları var. Gurur veriyorlar. Sivassporu pek izleme şansım olmadı. İnşallah gruptan çıkma şansı devam ediyor hala.

4 kulübümüze de yürekten başarılar diliyorum. Ülkeyi son yıllara nazaran hak ettiği gibi temsil eden takımlarımızı kutluyorum. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Fenerbahçe Guruptan Çıkmayı Garantiledi

• Resmi Gönderi

4 kulübümüze de yürekten başarılar diliyorum. Ülkeyi son yıllara nazaran hak ettiği gibi temsil eden takımlarımızı kutluyorum. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Süper sonuçlar aldık

4'te 4 geliyor hadi aslanlarım benim.

Oldu

• Monaco Avrupa’da en son en farklı mağlubiyetini 5-2 lik skorla almıştır Trabzonspor ise bu farkı 4-0 ile 4 e çıkarıp Monaco tarihinde iz bıraktı

• Uzun aradan sonra 4/4 15. İle aynı puandayız sanırım

• Ülke Puanı Sıralamasında Adeta Uçtuk

Ülke Puanı Sıralaması.png