Futbol Konusu

• YENİ

Zonguldaksporun da düşünmesi lazım ayrı konu son maça kadar Seriği yenecektin 3 puan cezası yedi sezon başı vekiller birleşip bu cezanın gelmemesi icin 2 milyon toplayıp ödeyebilirdi sahipsiz kaldı takım hak etti o yüzden simdi o puanları aradı.. İşte böyle Ankarasporla Nazilliden gelecek 1 gole bakarsın

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• YENİ
    • Resmi Gönderi

Zonguldaksporun da düşünmesi lazım ayrı konu son maça kadar Seriği yenecektin 3 puan cezası yedi sezon başı vekiller birleşip bu cezanın gelmemesi icin 2 milyon toplayıp ödeyebilirdi sahipsiz kaldı takım hak etti o yüzden simdi o puanları aradı.. İşte böyle Ankarasporla Nazilliden gelecek 1 gole bakarsın

O iş başka bu iş başka Semih..

Hak varsa verilmelidir,ben onun derdine düşerim..

Al gülüm ver gülüm sporda olmaz, olmamalı da

O maça bakılsın ve gereği de yapılsın..Hak etti veya etmedi onu kenarda tutalım.

Hak etmiş ki onun hakkını vermemek için böyle katakulle işlere iki takım başvurmuş

• YENİ

Haber değeri yok ama “Bayer Leverkusen gene yenilmedi” 🤠

49 M A Ç 🫡

Tothenamadı

• YENİ

TFF 2. Lig Play Off turunda ilk turu

Iğdır FK 1-0 İskenderunspor

1461 Trabzon FK 4-1 Ankaraspor

24 Erzincanspor 3-2 Menemenspor

Bucaspor 0-1 Yeni Mersin İY

tek maç eleme usulüne göre oynandı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 1. Lig'de küme düşen son takım Tuzlaspor oldu

Play off oynamaya hak kazanan son takım ise son dakikalara giden çekişme sonucu Boluspor oldu. Tuzlaspor son dakikalara doğru attığı gol ile Gençlerbirliği'ni play-off dan etti

• Adam her türlü bir seçimde adaylığını koyacak ne oldu bilmiyom son durumda kabul edildi mi isteği

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• İstanbul takımlarına bu nefret neden ?

Bazı insanlar sosyal medyada x,y,z takımların sırf stadı İstanbul dışında diye lige çıkarılmalarını istiyorlar, başarılı olsunlarda çıksınlar bakalım.

Lafım sana değil Sahutt kardeşim, senin yazını görünce genel durumla ilgili serzenişimi dile getirmek istedim 🫡

Tothenamadı

• YENİ
    • Resmi Gönderi

İstanbul takımlarına bu nefret neden ?

Bazı insanlar sosyal medyada x,y,z takımların sırf stadı İstanbul dışında diye lige çıkarılmalarını istiyorlar, başarılı olsunlarda çıksınlar bakalım.

Lafım sana değil Sahutt kardeşim, senin yazını görünce genel durumla ilgili serzenişimi dile getirmek istedim 🫡

Hemen açıklayayım abim benim. Nefret değil de Kasımpasayi da dahil edersek Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş önemli istanbul kulüplerimiz. Ne olursa olsun statta en kötü 20 bin üstü kişi maç izleye gidiyor. Öteki İstanbul takımlarının maçlarına baktığım zaman 100 kişinin izlemediği maçlar oluyor. Örneğin Pendik fenerbahçe maçını izlerken sanki hali saha maçı izliyor gibi sıkıldım.

Neden şehir takımı gelsin dersen de şöyle özetleyebiliriz. Doğu Anadolu bölgesinden 1 takım bile yok . Güneydoğu Anadolu'dan sadece 1 takım var. Ege bölgesinden hiçbir takım yok ligde. Ki çok büyük futbol kitlesine sahip takımlar var. Vardı diyelim daha doğrusu. Örneğin Erzurum , Van, Aydın, Eskişehir, Mersin,Kocaeli, Diyarbakır Sanlıurfa vsvs. Takim super ligde mücadele edince hem şehrin insanı maçlara gider , hem izlemesi çok keyifli olur , hem takımlarımız için zorlu deplasmanlar olur. Yoksa Karagumruk Galatasaray maçı deplasman miydi Galatasaray için mesela ? Böyle böyle birçok örnek sayabilirim. Yoksa İstanbul takımlarından nefret diye bir şey değil bu yani

• Yazdıklarına katılmakla beraber demek istediğim tek şey keşke başarılı olsalar ve çıkabilseler, yoksa ben de sıkılıyorum seyirci olmayan maçlardan Sahutt 🫡

Tothenamadı

• Efsane Gaziantepspor sahalara geri dönüyor

GAZİANTEPSPOR

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

03.05.2024 Tarihinde ilk toplantımızı yönetim kurulumuz ile yapmış bulunduk.

Yönetim kurulunda bulunan 35 kişilik yöneticimizle beraber Gaziantepspor’umuzun

Tekrar sahalara dönmesi için ortak karar alınmıştır.

Yönetim kurulunda bulunan üyelerimiz maddi ve manevi her türlü desteği ve fedakarlığı taahhüt etmiştir. Bu anlamda ilk iş olarak Gaziantep Süper Amatör Liginde bulunan bir kulübümüz satın alınmış olup, Gaziantepspor’a dönüşümü için resmi girişimler başlatılmıştır.

Yönetim kurulu üyelerimizin Gaziantep ve Gaziantepspor’a vermiş olduğu katkılarından dolayı teşekkür ederim.

GAZİANTEPSPOR BAŞKANI

MUTLU ÖZPİNECİ