Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Nerde o fenerin yenme ihitmalini yüksek görenler noldu onlara maçtan önce atıp tutuyorlardı hakedene hakkettiği gibi

Atan tutan yok İsmail,sporu hala spor olarak görmeyi bilmiyoruz.

Beşiktaş takımı da eğer okuduysan tebrik ettik.

Hak edene hak ettiği gibi demişsin.

Doğrudur dersek,

Daha önceden Galatasaray, Fener, Trabzonspor vsvsvs kulüplerinin BJK ya karşı aldığı galibiyetler de de demekki Beşiktaş hak ettiğini hak ettiği gibi mağlup olarak mı aldı?

Kaç defa BJK galip gelmiş büyüklere karşı acaba desek?

Galatasaray da Fenerbahçe de Beşiktaş'a karşı fazla galibiyetler aldı.

Velhasıl biraz başka pencereden bakalım derim bir büyük olarak.

İşin aslı da hayatla çarparak cevap edeyim abim benim.UMRUMDA değil şahsen,

bana ne..Üç kuruş maaş ile hayatlarını idame eden bizlere beş kuruş faydaları mı var?

Yok bize bizlere bir faydası der geçerim.

İyi oynayani tebrik eder köşeme geçerim

• Ben onu bunu bilemem abi ben geçen senenin intikamına bakarım o kadar gerekirse seneye 10 tane yiyelim önemli değil önemli olan fenerin hakkettiğini alması

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Neyse derbiyi unutalım ve şu güzel golü izleyelim?

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Eskilerden harika bir gol daha.

• Geçmiş olsun Fener. Yine yeniden 4 - 3. Bundan sonra her fenerbahçe maçına 10 kişi çıkacağız. Böyle daha rahat oluyor =D

• 2-0 kaybederiz.

Sonra 5-1 kazanırız.

Ondan sonraki hafta 4-3 kaybederiz.

Fenerli olarak biz alışığız böyle şeylere. Bence maç öncesi twitterdan beşiktaş aleyhine atıp tutanlar düşünsün. Her sene aynı terane yaşanmasın rezil olmayalım fenerliler olarak.

• Fenerbahçe'de Diego Perotti sakatlandı. Uzun bir süre sahalardan uzak kalacak.

Zaten 3 sezonda 12 sakatlık geçiren bir adamın alınması baştan hataydı.

Sakatlığıyla ilgili bir açıklama yapılmadı daha. Bu akşam yapılır büyük ihtimalle