Futbol Konusu

• -havalarinsesi.com/attachment/17065/

Türk futbol tarihinin en farklı galibiyeti bu maça yaşanabilir Allah yardımcısı olsun Antalyanın

Bir Galatasaray'lı olarak konuşuyorum, dünyanın en rahat maçlarını zora sokmakta üstümüze yok. Ya 1-2 farkla kazanırız ya da berabere kalırız buraya yazıyorum.

:kralice:

• Resmi Gönderi

-havalarinsesi.com/attachment/17065/

Türk futbol tarihinin en farklı galibiyeti bu maça yaşanabilir Allah yardımcısı olsun Antalyanın

Skor önemli değil ki gs 3 puanı alıyım yeter der. Oyuncularda fazla atmak için zorlamaz zaten.

• Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Sivasspor karşısında alınan galibiyetle 2020 yılında en çok puan toplayan ve en yüksek puan ortalamasına ulaşan teknik adam oldu. 29 maçta 60 puanla 2.06 puan ortalamasına ulaşan Yalçın’ı 31 maçta 58 puan toplayan ve 1.87 ortalama yakalayan Fatih Terim takip etti.

• Resmi Gönderi

Hakemlik mı?zor iş ben asla olmam.

Pis iş hakemlik.

Bana göre değil.

Neden durduk yere rahatım bozulsun?

Küfür yemeye hevesli değilim.

Vsvsvs daha bir sürü yorumları var arada derede konuşulur .

Peki şu an faal hakemler bizden cokmu akıllı? Yadaaa?

Bizim burun buktugumuz iş peki neden babadan oğullarina krallık tacı gibi al ver eder?

Demekki iyi bir iş.. Öyle değil mi?

Başka insan yok zaten bu işi yapacak..Bir arkadaşım bir ömür uğraştı üst klasman hakem olmak için ama ne mümkün.

Birilerinin eli olmadan asla hakem olamazsın.

Yahu babası hakem olan bu kişilerin hepside mi bu iş için Uygun ve süperler de hakem oluyorlar.Bitmedi gitti şu keşmekeş işlerimiz.Her yerde aynı olay.Adamini bul yeterli.Sende çap çip olmasa da olur.Bizde böyle maalesef.

Babadan oğullarina miras sanki.

Gençler bilmez ama ben babalarını biliyorum kim hangi hakem.Tv de soyisim tanıdık gelince baba hakem hemen aklıma geliveriyor.

Mesela az yazalım babadan yada camiadan onaylı hakemler kim?Eski yeni az ek edelim.

Serdar Çakır-Cuneyt Çakır

Talat Tokat-Metin Tokat

Muzaffer sarvan-Oğuz sarvan

Galip bitigen-Abdulkadir bitigen

Sadık deda-Cem deda

Selami Şimşek Bahattin Şimşek

Hasan Ceylan Hakan Ceylan

Fahir Ersoy Kerem Ersoy

Adnan şeker Burak şeker

Oğuz uğurlu Oğuzhan uğurlu

Ezel Meral �lker Meral

Zihni Aksoy Alkın Aksoy

Münir takpak �lker takpak

Şahin taşkınsoy ve iki oğlu Burak taşkınsoy Buğra taşkınsoy

Yılmaz çakman Serdar çakman

Kaç para alırlar peki?

Pek kazançları yok ,sadece baba mesleğini canlı tutalım diye ederler.

300-400 bin civarı cüzzi kazançları var

• Resmi Gönderi

Whisper Abim ne oldu birden böyle celallendin

Yav acıdım hallerine,burda adamları yerden yere vuruyoruz da aklıma geldi işte Ömer.

:)

"İş bilenin, kılıç kusananın"demişler.

• Resmi Gönderi

Fotoğrafı gördüm. Çok kötüü:(

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada "Akşam saatlerinde evinde geçirdiği talihsiz kaza sonrası sponsor hastanemiz Liv Hospital'a kaldırılan Omar Elabdellaoui'nin ilk müdahalesi yapılmıştır. Yüzünde yanıklar olan oyuncumuzun gözlerine aldığı hasar ileri tetkikler sonrası anlaşılacaktır. Bilinci yerinde olan ve hayati tehlikesi bulunmayan oyuncumuzla ilgili gelişmeler oldukça bilgi verilecektir" denildi.

• Resmi Gönderi

Bir zamanlar Fenerbahçeye kiralık olarak gelen İslam Slimani'nin süper lig'te attığı bütün golleri seyredelim:)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Bir zamanlar Fenerbahçeye kiralık olarak gelen İslam Slimani'nin süper lig'te attığı bütün golleri seyredelim:)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Fena goller atmıştı ama

• Arkadaslar tamamını bitiremedim ben yarin devam etcem

• Resmi Gönderi

Arkadaslar tamamını bitiremedim ben yarin devam etcem

Adama sormuşlar

-icki içiyormusun?

Adam yavaş ve uzata uzata

-Aksammmdaaaannn akşama demiş.

Ya namaz kılıyormusun?

Adam hızlı ve seri bir şekilde makinalı tüfek gibi saydirmis

-Bayramdan bayrama,bayramdan bayrama

Slimani de bir sene de iki gol atmışligi var gayet iyi