Futbol Konusu

• Çok ağır konuşurumda neyse,Bu hakemler değişmediği yabancı hakem gelmediği sürece tiyatro devam eder malatyanın penaltısı verilmiyor.Vardaki hakem kim bilin galatasaraylı serkan tokat.Kaleci oyuncuya kaş göz harekeri yapıyor.

• Çok ağır konuşurumda neyse,Bu hakemler değişmediği yabancı hakem gelmediği sürece tiyatro devam eder malatyanın penaltısı verilmiyor.Vardaki hakem kim bilin galatasaraylı serkan tokat.Kaleci oyuncuya kaş göz harekeri yapıyor.

Ahmet sinirini anladım ama gs li arkadaşlar bu mesajından rahatsız olabilir lütfen kışkırtıcı değil yapıcı eleştiri yapalım polemik çıkmasın :olumlu:

• Resmi Gönderi

Konu senin takım benim takım olunca maalesef hepimiz haklı oluyoruz.

İyi oyun veya kötü oyun yada

Su oyuncu bu oyuncunun performansı desek mesajlarda sıkıntı olmaz

• Yeter artık niye bu kollamalar aynı takıma denk geliyor.Bal gibi tiyotra getir bakalım yabancı halemleri böyle olaylar oluyor mu.

• Yeter artık niye bu kollamalar aynı takıma denk geliyor.Bal gibi tiyotra getir bakalım yabancı halemleri böyle olaylar oluyor mu.

Ne yazık ki takımlarımız bu yüzden avrupada başarı elde edemiyor bu düzen değişmedikçe böyle gider öncelik futbolun başındaki kirli isimlerin baştan gitmesi

Tothenamadı

• Mgm son güncellenmesine Göre pazar günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray Derbisi Yoğun Kar Yağışı Yüzünden Ertelenebilir

• 2016 sezonunda Beşiktaş mersin idmanyurdu maçı ertelenmişti hatırlayan bilir çok iyi kar yağmıştı

• Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Eşleşmeleri.

Demir Grup Sivasspor - Fraport TAV Antalyaspor

Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor

İttifak Holding Konyaspor - Beşiktaş

Fenerbahçe - Medipol Başakşehir

• Resmi Gönderi

DERBİNİN SONUCU NE OLUR 13

Sonuç katılımcılar tarafından görülebilir

BEŞİKTAŞ-GALATASARAY

DERBİNİN SONUCU NE OLUR?

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bak hala Mesut'u açıklamıyolar :bıktım:. Şaka bi yana emre belözoğlunun scout ekibi acayip çalışıyo bu sezon. İnşallah fos çıkmaz bu transferler.

• Resmi Gönderi

Bak hala Mesut'u açıklamıyolar :bıktım:. Şaka bi yana emre belözoğlunun scout ekibi acayip çalışıyo bu sezon. İnşallah fos çıkmaz bu transferler

Onda pürüz yok açıklama öyle.Mesut ile Garanti anlaşıldı ama Mesut kulübüyle anlaşarak ayrılacak (en fazla para alan olarak)ya biraz feragat edecek yada kulüp böyle olabilir diyecek rest çekecek.

Bakalım zaman ne gösterir.

Bir kaç gün oldu sanırım pek göze batmadı.. Yabancı sayısı 16 olarak açıklandı ..

• Bak hala Mesut'u açıklamıyolar :bıktım:. Şaka bi yana emre belözoğlunun scout ekibi acayip çalışıyo bu sezon. İnşallah fos çıkmaz bu transferler.

Osayi-Samuel seneye katılacak takıma. Sene sonu transferi

• Mesut özilin bildiğim kadarıyla 6 ay daha sözleşmesinin bitmesine var. Eger Fenerbahçe illa bu yarım sene için alacağız derse karşı klübe para vermesi gerekir. Zaten adamları iyiden ekonomik açıdan zorladı para almadan yada maaşını kesmeden vermezler.