Futbol Konusu

• Bu akşam futbolumuz beklentinin acayip altında kaldı istastiklerden belli oluyor resmen ters köşe eden bir maç oldu

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• İtalyan'lar belki de, bugüne kadar benim gördüğüm en teknik takımı oluşturmuş. Orta sahayı adamlara teslim ettik. Buyur ettik resmen sonra iş defansa kaldı ceza yayında defans yapılır mı? Yapılırsa sonuç böyle olur. Defans'tan forvete pas atarız. Yapacak bişey yok. İnşallah toparlanırlar.

• Resmi Gönderi

Bu akşam futbolumuz beklentinin acayip altında kaldı istastiklerden belli oluyor resmen ters köşe eden bir maç oldu

Ezildik, süründük,skor bakmam ben ama adeta surklase olduk,sefilleri, yokları oynadık.

• Maçın adamına gel Uğurcan olmuş Türkiye’de

Çok kötü oynadığımız buradan belli her şey kaleciye gitti bu şans patlayacaktı en sonunda en sonda patladı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Maçın adamına gel Uğurcan olmuş Türkiye’de

Çok kötü oynadığımız buradan belli her şey kaleciye gitti bu şans patlayacaktı en sonunda en sonda patladı

Bizim kalecileri en büyük zaafı, baskı altında topu saçma sapan yerlere atması, Uğurcan karşı top kalecisi, yan top sıfır. Avrupa'ya bu haliyle giderse laçka ederler.

• Bizim kalecilerin en büyük zaafı, baskı altında topu saçma sapan yerlere atması, Uğurcan karşı top kalecisi, yan top sıfır. Avrupa'ya bu haliyle giderse laçka ederler.

Hocam ondan değil çok geride oynadık, hiç cesur oynamadık, korkak oynadık ama yabancı ülkelerde bu kadar pozisyon gelmiyor yandan bu gün kötüydük. Galler ve İsviçre’yi yenersek çıkarız(ama bu oyunla değil)

• Hocam ondan değil çok geride oynadık hiç cesur oynamadık korkak oynadık ama yabancı ülkelerde bu kadar pozisyon gelmiyor yandan bu gün kötüydük Galler ve İsviçre’yi yenersek çıkarız(ama bu oyunla değil)

Mustafa'm ligde'de aynıydı, bu maç için konuşmuyorum. Genel anlamda söyledim. Hiç yan top çıkıp aldığını gördüm mü? Karşıdan gelen toplarda eyvallah. 5 sene amatör kalecilik yaptım az çok bilirim kardeşim.

• Mustafa'm ligde'de aynıydı, bu maç için konuşmuyorum. Genel anlamda söyledim. Hiç yan top çıkıp aldığını gördüm mü? Karşıdan gelen toplarda eyvallah. 5 sene amatör kalecilik yaptım az çok bilirim kardeşim.

Avrupa’ya giderse kafasına vura vura öğretirler 😂

Ama Ligde ben çıktığını gördüm

Avrupa’ya gidince genellikle gelişmeler oluyor

• Avrupa’ya giderse kafasına vura vura öğretirler 😂

Ama Ligde ben çıktığını gördüm

Avrupa’ya gidince genellikle gelişmeler oluyor

Sana iki örnek vereceğim, başka da yazmam.

Yan topu iyi olan kaleci kornerlerde, altı pas çizgisine kadar açılır, bunu yapmayan kalecinin yan topu zayıftır.

İkinci örnek Rüştü Reçber Barcelona'da yediği golleri izle neden kovulduğunu anlarsın. Umarım anlatabildim.

• Resmi Gönderi

TRT2 spor'da

Saat 13.30 WSBK yarışları Trt2 spor da 14.50 de

Gece de 23.40 da

Trtspor da ise

Bayan voleybol takımımız milletler ligine devam eder

Rakip Japonya

Saat 13.55

9de 8 ile gidiyoruz ..

• Bakalım önümüzde ki maçlara Galleri yeneriz diye düşünüyorum inşallah

• Bakalım önümüzde ki maçlara Galleri yeneriz diye düşünüyorum inşallah

Bu oyunla Galler'i değil, San Marino'yu bile yenemeyiz, bu şoku atamazsak üzerimizden daha fena olur. İnşallah dediğin gibi olur.

• Resmi Gönderi

İtalya ya akın ettik..TRT den müthiş atak her zaman olduğu gibi

Ersin düzen stadyumda maç sonu Tümer metin ile laklak ederler.

Maçta iki spiker kafamızı utulerler.

Gündüz boş stadyumdan boş bilgiler ile İbrahim kırkayak,Alp pehlivan,Veli yiğit .

Kaç kişi gittiniz ?Bedava tatil bu işte.Birde görev parası da alırlar tatilin yanında kek misali.

TRT genel müdürü de Allah'tan orada..

Bunun rejisi, şoförü, kameramanı,sescisi vsvsvs..

Bir uçak dolusu boş beleş adam.

Yıllar yıllar evvel di , 5 dakikalık derbi maçı sonrası verilen özet, stüdyoda bir kaç kişinin yorumları ve bitiş esnasında o yayına ait isimleri merak ettim ve saydım.

Vallah ya 15 ya 17 kişiydi.

Yazıktır yav yazıktır.

Bu kadar insan geçim derdindeyken sen benim elektrik parama bile el attın TRT ye yardım ederiz el mecbur.

Bide sen özelleştirilsen de ben görsem ..En büyük temennimdir.

Görelim bakalım neymiş de ne olmuş.

Haftada 7/24 neredeyse canlı yayın yapan beinsportta bile sizden az adam çalışıyordur bahse girerim

Bir ara yazayım kimler var kimler sadece TRT de spor adı altında el ense eden.

Canlı yayın şimdi de stüdyoda ayrı elemanlar var kupa gecesi der

Özgür Bozbaş

Ogün Temizkanoğlu

Ayhan Akman

Nihat Kahveci

Sanırım hatıra gecenin köründe orada oturmaz bu adamlar değil mi?

Allah sizi ne ede :013:

• Resmi Gönderi

18 tane pas hatası var Uğurcan Çakır'ın. Bir kaleci için çok abest bir sayı bu bence. Özellikle bu kadar önemli bir maçta. Elbette Altay veya Mert oynasa Türkiye daha iyi futbol oynamayacaktı. Ancak

Mert veya Altay'ı görmek isterim sonraki maçta. He bir de Caner Erkin var. Defans yönü zayıf olan. O kanatta bugün Umut Meraş oynadı. Ne olduğunu gördük. Halil Akbunar, Salih Uçan ve Serdar Dursun'u almamakta da çok ısrarcı. Ayrıca Şenol Güneş'lik bir maç olduğunu da düşünmüyorum. Rakip çok teknik ayaklara sahip. Daha tecrübeli bir kadro ve teknik ekip. Maalesef Türkiye güçlü rakibine karşı zayıf kaldı. Ben bariz bir şekilde bekliyordum bu skoru. Ancak Şenol Güneş'in kararları da dikkatimi oldukça çekiyor. Özellikle Dorukhanı çağırıp Halil veya Salih' i çağırması milli takıma. Çok garibime gitti.

Milli forma altında mücadele ve emek veren futbolcularımızı da yürekten kutluyorum. Emeklerine sağlık.