Futbol Konusu

• Trabzonspor'un net borcunun, 1 milyar 481 milyon 471 bin 248 lira olduğunu açıklandı.

(95 Milyon Euro)

Çok takılmamak gerekiyor artık yav tl Euro farkı ne böyle ya uğurcan la Abdülkadir satılsa yarıya düşecek gibi duruyor

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Trabzonspor'un net borcunun, 1 milyar 481 milyon 471 bin 248 lira olduğunu açıklandı.

(95 Milyon Euro)

Çok takılmamak gerekiyor artık yav tl Euro farkı ne böyle ya uğurcan la Abdülkadir satılsa yarıya düşecek gibi duruyor

O borç kapanmaz Mustafa..

Zaten kapanmadigi için devlet kulüplerin borçlarını yapılandırdi.

Bir ara yazmıştım buraya ama rakamları bilmem...Yakın tarihlere ait böyle bir not var ama.

Mahmut Ören'in okuduğu denetleme kurulu raporuna göre, kulübün borcunun 31 Ağustos 2021 tarihi itibariyle kısa vadeli borcunun 403 milyon 882 bin TL, uzun vadeli borcunun ise 1 milyar 283 milyon TL olduğu, kısa vadeli gelirlerin düşmesinin ardından kulübün borcunun 1 milyar 346 milyon 332 bin TL olduğu açıklandı.

• Trabzonspor 27 maçtır namağlup yoluna devam ediyor ve bugünkü maçtan sonra kulüp rekorunu egale etti

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mustafa28 ().

• Beşiktaş son 6 maç 1 galibiyet

Fenerbahçe son 6 maç 1 galibiyet

Galatasaray son 6 maç 1 galibiyet

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Beşiktaş son 6 maç 1 galibiyet

Fenerbahçe son 6 maç 1 galibiyet

Galatasaray son 6 maç 1 galibiyet

Döküyorlar maalesef..Ligin de tadı tuzu kaçtı..

Trabzonspor ise rekorlar kırarak yoluna devam ediyor.

• Trabzonspor’da başkanlık seçimi sona erdi

Yarışa tek giren Ahmet Ağaoğlu yeniden başkanlığa seçildi. Ağaoğlu 3 yıl daha Trabzonspor’un başında olacak

• Fenerbahçe’yi tebrik ederim lakin unutmamak lazım Rizespor lig sonuncusu bana kalırsa ben normal karşılarım bu golleri ama haftaya Antep zorlayabilir ondan sonra ki hafta Beşiktaş bana sorarlarsa bu 2 maçtan birinde mutlak puan kaybedecektir

• 5.5 aylık bebeğini kaybeden İrfan Can Eğribayat: Ben bugün maçta oynamayacaktım ama eşim, 'Bebeğimiz için oyna' dedi. Bugün 3 top direkten döndü. Kaleyi onun koruduğunu düşünüyorum.

İrfan Can Eğribayat: Hayat devam ediyor, inşallah bunları da atlatacağız. Hocamıza teşekkür ediyorum. Bana, '20 gün, 1 ay gelme' dedi. Ben, takımımla olmak istedim.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Galatasaray Fenerbahçe saat 19.00 da TRTSPOR da..

Ezeli rekabette bir ilk olacak olan Galatasaray Fenerbahçe kadın futbol takımları derbiye çıkıyorlar.

"Kadına şiddete son"sloganı ile sahaya çıkacaklar.