Futbol Konusu

• Trabzon açısından bakarsak bu hafta ayarlanmış resmen 😁 4 rakip de berabere kaldı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Batshuayi kadar şanssız bir forvet görmedim =D

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Beşiktaş madem Sergen ile yolları ayırdı, teknik direktör aramasinlar,bu fırsat kaçmasın Türk futbolu adına..

Önder Karaveli ile devam,adam gibi adam.. Bilgisi de tartışılmaz,gelen veya yabancı vsvs Önder hocadan çok daha fazla bilgili mı olacak? Hayır tabi ki,kendi hocasına sahip çıkmalı yönetim..

• Beşiktaş madem Sergen ile yolları ayırdı, teknik direktör aramasinlar,bu fırsat kaçmasın Türk futbolu adına..

Önder Karaveli ile devam,adam gibi adam.. Bilgisi de tartışılmaz,gelen veya yabancı vsvs Önder hocadan çok daha fazla bilgili mı olacak? Hayır tabi ki,kendi hocasına sahip çıkmalı yönetim..

%100000 katılıyorum bu yoruma abi, eline sağlık :alkıs:

Tothenamadı

• Beşiktaş madem Sergen ile yolları ayırdı, teknik direktör aramasinlar,bu fırsat kaçmasın Türk futbolu adına..

Aaaa olur mu abi hiç? İlla ki biz yabancı teknik direktör getirip sonra sözleşmesini fesh edip yüklü tazminat ödemeden olur mu? Ayıp olur öyle olursa. :)

• Resmi Gönderi

Aaaa olur mu abi hiç? İlla ki biz yabancı teknik direktör getirip sonra sözleşmesini fesh edip yüklü tazminat ödemeden olur mu? Ayıp olur öyle olursa. :)

Yerli de var hazır kıta bekleyen..Hele hele o gelirse yönetime "yazıklar olsun"derim..

• Yerli de var hazır kıta bekleyen..Hele hele o gelirse yönetime "yazıklar olsun"derim..

Aman aman gözlerden ırak bizden ırak gitsin Asya'da takılsın aman diyeyim. :)

• Resmi Gönderi

Kendi adıma

"Bu hoca varken şampiyon da olsak bana bir şey ifade etmiyor"demiştim..

Fenerbahçe kadrosunun içine etti hala devam ediyor ..

Kendi sahamızda korner bile atamadan maç bitti gitti..

• Gördün mü ali koç, her teknik direktör ersun'a veya erol'a benzemiyormuş. Adam açık açık tavır koyuyor. Ne atılan gollere seviniyor ne de es kaza kazandığı puanlara. Kaç haftadır böyle. Şimdi de kendisine iletilen istifa dilekçesini reddettiği söyleniyor, ne kadar doğrudur bilmem. Eğer doğruysa kendi teknik direktöründen bile tavır yiyecek kadar aciz hale düşmüşsün demektir. He olan yine kime oluyor, taraftarlara oluyor :) . Tez zamanda bu düzenin değişmesi dileğiyle.

• Kendi adıma

"Bu hoca varken şampiyon da olsak bana bir şey ifade etmiyor"demiştim..

Fenerbahçe kadrosunun içine etti hala devam ediyor ..

Kendi sahamızda korner bile atamadan maç bitti gitti..

Futbol öngörüsü olarak, forumda 1 numarasın abi. Fenerbahçe namağlup iken de aynısını demiştin.