Futbol Konusu

• Duyumlarıma göre taktiksel bir fesih sezon sonu tekrar imzalanacakmış yoksa yeni transferlerden birine lisans çıkmıyordu

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Allah rahmet eylesin.. Tanımıyorduk tam olarak ama öldükten sonra nasıl bir sporcu ve insan öğrenmeye başladık.

Alkış için bir şey yazmaya calismayayım,calismayalım amaç belli güzel bir dayanışma olmuş..

• Ahmet Ağaoğlu: Edgar ile yollarımızı nihai ayırmadık

TFF'den Sözleşmesini dondurmak için izin alamadık

Transfer döneminde Edgar ile görüşeceğiz

Şampiyonluk kısmet olursa Edgar da takım arkadaşlarıyla kutlamalarda yer alacak

• Sivas'ta kar etkisini arttırdı top değişebilir

• dediğim anda turuncu topa geçildi

• maç durdu çizgiler temizleniyor çizgileri boyanma ihtimali var

• Gec abim onu geç..

Hala onay bile verilmedi Hoca olarak..Biraz elleri bol olsa,bir başarısızlık gelse anında Karaveli yollanır.

Sen iki kupa alan adamı paket ettin yolladin,Terim i yolladin Karaveliyi uzaya atarlar

(İnşaallah atmazlar,ben ilk anda devam edilsin dedim ama)

abi bunu yazdığın akşam teknik direktör oldu adam :D

...

• Gec abim onu geç..

Hala onay bile verilmedi Hoca olarak..Biraz elleri bol olsa,bir başarısızlık gelse anında Karaveli yollanır.

Sen iki kupa alan adamı paket ettin yolladin,Terim i yolladin Karaveliyi uzaya atarlar

(İnşaallah atmazlar,ben ilk anda devam edilsin dedim ama)

abi hangi takımlısın acaba merak ettim terimi harcadılar cidden vitoru göndermeleri iyi oldu ismail kartal iş yapar bence ama löw ile anlaşma sağlandı deyip ismail kartala dönmeleri saçma oldu baya klasik ali koç işte

...

• mac bitmeden ben yazayım hakemler bir rekora imza attı. Hatayın ikinci golü nerdeyse 2 metre ofsayt. Yani maçı gökdelenin tepesinden seyrederek yönetsen o ofsaytı kaçırmassın. Var nerde diye sormaycam çünkü varın birilerinin kontrolünde olduğunu hep söyledim zaten. :tepkisiz:

• Hatay taraftarları maç sonu cimbom kümeye diye tezahurat yaptılar. Ciddi bir saygısızlık bir had bilmezlik olmuş ama neyse devran döner cevabını alırlar.

• İsmail çipe atakları gol yiyerek savuşturuyor

• Hatay taraftarları maç sonu cimbom kümeye diye tezahurat yaptılar. Ciddi bir saygısızlık bir had bilmezlik olmuş ama neyse devran döner cevabını alırlar.

Ah ah kimlerin ağzına sakız olduk..