Futbol Konusu

• Ah ah kimlerin ağzına sakız olduk..

aynen öyle kahroldum resmen o tezahuratı duyunca. 100 küsür yıllık başarılarla dolu bir kulüp daha dün süper lige çıkmış bir takımın taraftarının ağzına malzeme olsun. Hemde en alaycı şekilde. :(

• Yeni yapılan bir tezahürat değil ki bu. Hemen hemen her takıma yapılmıştır bu tezahürat. Hatta gs taraftarı bile çoğu kez yaptı😊

yeni bir tezahurat değil tabiki kimin kime yaptığı önemli. Yani sıradan bir anadolu kulübünün böyle büyük bir takıma bu tezahuratı yapmasıyla bizim bir anadolu kulübüne bunu yapmamı ayni şey değil. Gerçi ben cimbom taraftarının herhangi bir anadolu külübüne böyle bir tezahurat yaptığını hiç duymadım. Sonuçta oyun olarak ciddi bir seviye farkı var.Büyük takımlar böyle bir tezhuratı ancak birbirlerine yaparlar anadolu kulüpleri bizim rakibimizmiki böyle bir tezahurat yapalım.

• Resmi Gönderi

yeni bir tezahurat değil tabiki kimin kime yaptığı önemli. Yani sıradan bir anadolu kulübünün böyle büyük bir takıma bu tezahuratı yapmasıyla bizim bir anadolu kulübüne bunu yapmamı ayni şey değil. Gerçi ben cimbom taraftarının herhangi bir anadolu külübüne böyle bir tezahurat yaptığını hiç duymadım. Sonuçta oyun olarak ciddi bir seviye farkı var.Büyük takımlar böyle bir tezhuratı ancak birbirlerine yaparlar anadolu kulüpleri bizim rakibimizmiki böyle bir tezahurat yapalım.

Bence yanlış bir yorumun üstünden gidiyorsun. Neden 4 büyükleri kayırıyorsunuz ki! Ve neden Hatayı küçümsüyorsunuz. Bunlar futbolda olan gayet normal şeyler. Galatasaraylı taraftarlar trabzonsporada, fenerbahçeyede bu tezahüratları yaptı. Hatta şimdi hatırlamıyorum takımın ismini küme düşen Bi takımla maç yaperkende musleraya penaltı attırdılar 😊

• Bence yanlış bir yorumun üstünden gidiyorsun. Neden 4 büyükleri kayırıyorsunuz ki! Ve neden Hatayı küçümsüyorsunuz. Bunlar futbolda olan gayet normal şeyler. Galatasaraylı taraftarlar trabzonsporada, fenerbahçeyede bu tezahüratları yaptı. Hatta şimdi hatırlamıyorum takımın ismini küme düşen Bi takımla maç yaperkende musleraya penaltı attırdılar 😊

ayni şeyi söylüyorum bende. Yukardaki yazıdada söylediğim gibi büyük takımlar kümeye tarzında bir tezahuratı ancak birbirlerine yaparlar. Yoksaki anadolu kulübünün kümeye düşüp düşmemesinden bizene. Davul bile dengi dengine demişler. Yani bir cumhurbaşkanı yada başbakan kalkıpta muhtarla yada bir belediye başkanıyla tv tartışması düzenlermi?

• bana sorsalar kötü yönetilen iki kulüp Fenerbahçe ve Galatasaray

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

ayni şeyi söylüyorum bende. Yukardaki yazıdada söylediğim gibi büyük takımlar kümeye tarzında bir tezahuratı ancak birbirlerine yaparlar. Yoksaki anadolu kulübünün kümeye düşüp düşmemesinden bizene. Davul bile dengi dengine demişler. Yani bir cumhurbaşkanı yada başbakan kalkıpta muhtarla yada bir belediye başkanıyla tv tartışması düzenlermi?

Sen bu şekilde Anadolu takımlarını küçümsersen onlarda seni ters düz eder küçümser diyorum ve konuyu burada sonlandırıyorum 😊. Bu tür yorumlar hep bir tartışmaya yol açar o yüzden mümkün olduğunca bu tür yorumları minumuma düşürmek hatta hiç yapmamak gerekir kardeşim 👏

• FIFA Yılın Futbolcusu Ödülü Robert Lewandowski’nin Oldu

• 23 Ocak Pazar

Galatasaray - Trabzonspor maçı var

Ama ertelendi haberi çıkarsa şaşırmam ecmwf e baktım bir de aslantepe ye baktım dedim ki tamam maç yoğun kardan ertelenir Galatasaray stadı bakıma alır ( alıştık artık her kar sonrası bakım)

• DİKKAT (18 Ocak Salı)

Gaziantep FK - Yeni Malatyaspor (17:00)

Konyaspor - Adana Demirspor (20:00)

Maç sırasında kar yağışı beklenmektedir maça gidecek kişilerin hazırlıklı olması gerekmektedir

• Resmi Gönderi

Kar seyrederken spor kanalında sadece denk gelen Newcastle Watford maçına gözüm takıldı.

Bir an için hızlı çekim mi özet diye şaşırdım.İsin şakası bir yana..Bizde oynanan lig maçlarını düşününce :bakiskacirma:

Bu kadar mı hızlı geçişler olur? Bu kadar mı hızlı pas trafiği olur?

Aramızdaki dağlara okyanuslar da eklendi hala biz futbol diyoruz.Bizim oynadığımız futbol değil gerçekten de..

• 2021-22 Sezonu kalan maçları Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu adıyla oynanacak

• UYARI (18.01.2022) Spor Toto Süper Lig

Çaykur Rizespor - Antalyaspor (Yoğun Kar)

Kayserispor - Medipol Başakşehir (Düşük Sıcaklık)

Maça gidecekler maç esnasında yoğun kar ve düşük sıcaklığa dikkat edelim