• son 23 dakika barça galatasaray maçına skor tahminlerini alalım

Barcelona 6 - 0 Galatasaray tahminim

Zaten öyle onu bekliyorsunuz dalga geçmek için

• Zaten öyle onu bekliyorsunuz dalga geçmek için

niye bekleyeyim live den 8 yediğimiz için sekiz taş diyip duruyorsunuz barça nın alacağını söylememmi dalga konusu oldu dalga konusu oluyorsa evet dalga geçiyorum hey Allahım akıl fikir ver

...

• niye bekleyeyim live den 8 yediğimiz için sekiz taş diyip duruyorsunuz barça nın alacağını söylememmi dalga konusu oldu dalga konusu oluyorsa evet dalga geçiyorum hey Allahım akıl fikir ver

23 dakika geçti bak

• Aubameyang dembele gavi yok zaten türk futbolundan soğutan hakemlerden sonra bu maç lokum gibi geldi

Barcanin ileri 3 lusu torres depay Traore dikkatini çekerim he ikinci yarı var barça Yener bizi sizede gün doğar sözüm tek sana değil sekiztas falan diye Türk takimlariyla avrupada dalga geçen herkeze Hakem falan dıyonda Türk futbolu aslında avrupada hangi Türk takımı olursa olsun yenilmesini onla dalga geçmek için bekliyenler yüzünden bir yere varamiyor

• Kerem aktürkoğlu barca defansının içinden geçti ah ah keşke gol olsaydı adam messi zevki veriyor barca taraftarlarına 😂 fark bekleyenler biraz zor görürler tek yenilmeyelim şutumuz bile olmasın İstanbul'da bunları yeneriz 😎

• Kusura bakmayın GS fark yemesini bekleyen dalga geçmek için sırada bekleyen arkadaslar hadi uyuyun GS olduğu yerde avrupada hersey olur

• Resmi Gönderi

Tahmin yapamam ..Her türlü favori Barcelona ama Avrupa maçlarında Galasaraydan her şey beklerim.. İNŞAALLAH olurda evimizdeki maça avantaj olur.

Gomis geze geze gagalama eder inşaallah..

Birde böyle göz önünde olan maçlarda Kerem bir şekilde gol bulabiliyor..

Neden olmasın

Nasıl görmek istiyoruz öyle bakıyoruz ..Bende bunu yazdım bir FB li olarak ama bana cevap yazan olmadı.

• Pena ve Kereme tebrikler diğer hiçbir oyuncunun oynadığı oyun bana zevk vermedi bu defansı konya maçında yapsalardı yine 0 0 biterdi ama ellerinden geleni yaptılar helal olsun

...

• abi taylan oynuyor berkan oynuyor kanser oyuncular ya morutan 4 ünün yapacağı şeyi tek başına yapıyor gomis desen kafasına göre takılıyor ama güzel oynuyor :) gönül ister galatasaray kazansın ama barça alır fark açar diye düşünüyorum

Nasıl görmek istiyoruz öyle bakıyoruz ..Bende bunu yazdım bir FB li olarak ama bana cevap yazan olmadı.

ben yazdıydım abi :-P

...

• Pena ve Kereme tebrikler diğer hiçbir oyuncunun oynadığı oyun bana zevk vermedi bu defansı konya maçında yapsalardı yine 0 0 biterdi ama ellerinden geleni yaptılar helal olsun

Çok komiksin geçen hafta Barça Napoliye 4 attı ya nasıl oynamasini bekliyon defans yapicaklar tabikide yaptilarda Türkiye ye puan kazandirdilar