Futbol Konusu

• Transferleri Ünal Karaman döneminde kim yapıyorsa o yapsın az paraya daha iyi oyuncu bulduk la forvet diye adam aldık adamı forvet hariç her yerde oynattılar resmen kanatta bile daha iyi oynadı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

KAA Gent - İstanbul Başakşehir

Fiorentina - Sivasspor

Sivasspor'un kurası zor kura. Fakat Rıza Çalımbay'ın Avrupa'yı ne kadar ciddiye aldığını gördük. Sürpriz olur mu? Neden olmasın. Sivasspor'u çeyrek finalde görebiliriz diye düşünüyorum son zamanlardaki performansından bağımsız. Uzun zamandır Başakşehir'i izlemiyorum. Ama Gent'i elemelisin. Grup performanslarına göre Başakşehir oyun olarak da kadro olarak da Gent'ten üstün. 2 takımımıza başarılar diliyorum. Son 8 de iki Türk takımı görmek mi? Mükemmel bir hayal.

• Resmi Gönderi

Sevilla'nın son zamanlardaki performansına bakacak olursak...

La liga'da galibiyet alırken adeta çırpınan bir takım olarak görünüyor bu sezon.. Ligde hiç iyi gitmiyor. Tek hedefi Avrupa gibi duruyor Sevilla'nın. Bu maça ağırlık vereceklerdir. Ki şunu unutmamak lazım. Sevilla Avrupa kupasını en fazla alan takım. Şampiyonlar liginde Real Madrid neyse Avrupa liginde Sevilla odur bana göre. Fenerbahçe?

Bu sezonki Galatasaray maçını çıkarırsak herhangi bir maçtaki performansıyla dahi Sevilla'yı eleyebilecek kapasitede bir takım. Son senelerde Avrupa başarılarına adeta aç bir takım. Sevilla'yı eleme ihtimalini elenme ihtimalinden yüksek görüyorum.

6.5 galibiyete ihtiyacı var ülkenin 10.sırayı koruyabilmek için. Bunlardan 2 si umarım Sevilla maçlarında olur. Fenerbahçe'ye Avrupa kupası yolunda başarılar dilerim. Neden 22 23 yıl sonra bir başarı daha gelmesin?

• Başakşehir geçer

Fenerin işi zor bence

Sivasspor sürpriz yapacak gibi geliyor bana

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Çerez olarak avrupa kupası alan bir takım, ama bir yandan da çok kötü gidiyorlar ligde. İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Ama her türlü kazanmak lazım.

• Sevilla Avrupa liginde zor taştır elenebilir

Sivasspor’un işi çok zor

Başakşehir’in de kurası zor Genk ilk maçta Qarabağ’a 1-0 yenilmişti ama evinde 2-0 yenip turladı

• Trabzonspor'da sezon sonu kadro sil baştan yenilenecek. 41 milyon euro olan yıllık maaş bütçesi 15 ile 18 milyon euro seviyesine indirilecek.

Para eden futbolcular ile yollar ayrılacak. Yeniden bir kadro yapılanmasına gidilecek.

Transferde yetki Abdullah Avcı'da olmayacak.

• Resmi Gönderi

Ziya Şengül hayatını kaybetmiş..Allah rahmet eylesin.

Yardım amacıyla Göztepe Başakşehir maçı

Alanyaspor Galatasaray maçı

Dün Fenerbahçe Konyaspor maçında sahaya atılan atkılar,

Bugün Beşiktaş Antalyaspor maçında sahaya atılan oyuncaklar

Gurur duyuyorum insanımızla..

• Valla ben çok gurur duyamıyorum abi.Hem oyuncak atıp hemde böylesine kenetlenilmesi gereken bir zamanda olayı siyasete bulaştıranlar sağ gösterip sol vuruyorlar.Son oynanan beşiktaş ve fener maçındada bu oldu ne yazık.Böyle bir ortamda bile siyaset yapılıyorsa o oyuncakları hiç atmasınlarda bari ne yapmak istediklerini tam annaylım.Eğer sen oyuncak atıp arkasındanda siyaset yapıyorsan demekki senin başka bi amacın var attığın oyuncakta samimi değilsin.

• Resmi Gönderi

Valla ben çok gurur duyamıyorum abi.Hem oyuncak atıp hemde böylesine kenetlenilmesi gereken bir zamanda olayı siyasete bulaştıranlar sağ gösterip sol vuruyorlar.Son oynanan beşiktaş ve fener maçındada bu oldu ne yazık.Böyle bir ortamda bile siyaset yapılıyorsa o oyuncakları hiç atmasınlarda bari ne yapmak istediklerini tam annaylım.Eğer sen oyuncak atıp arkasındanda siyaset yapıyorsan demekki senin başka bi amacın var attığın oyuncakta samimi değilsin.

Onu yapanlar zaten taraftar değildir bence.

Yeri orası değil, ayıklama ederler onları.

Ben öyle bakmıyorum bu olaya abim.

Zamanına bakarım ben..Neden bu iki maçta olmuş..

Boş işler güçler,kafaya takmaya bile değmez.

Aynı Aziz Yıldırım örneğinde olduğu gibi.

Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.