Futbol Konusu

• Hayatımda ilk kez iddia oynadım. Rüyamda 3 1 kazandığımızı gördüm 30 lira atacam ne olacak ki dedim. Tuttu vallah

yahu insan bizede söylerdi ben 100 atardım 1255 alırdım 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Beşiktaş’ta; Aboubakar, Rosier, Bailly, Ghezzal ve Onana, performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Müthiş haber :)

Tothenamadı

• Fatih Karagümrük, teknik direktörlük için Shota Arveladze ile anlaşıldığını açıkladı

Ah ah Avcı yerine Trabzonspor’a çok istemiştim ama olmadı peki ben ne yaparım sizi bir Şota Arveladze turuna çıkarırım

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçının bitiş düdüğünün ardından sahaya giren MKE Ankaragücü başkanı Faruk Koca hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı

• Resmi Gönderi

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçının bitiş düdüğünün ardından sahaya giren MKE Ankaragücü başkanı Faruk Koca hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı

Hiç olmamış ve olmamalı..Bunu görmemiştik bunu da gördük maalesef

Pis bir ortam olmuş

Harici İçerik x.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hakemlerin bu hafta maça çıkmama kararı aldığı söyleniyor

• Resmi Gönderi

Hakemlerin bu hafta maça çıkmama kararı aldığı söyleniyor

Buna sebep olan kişilerin de direk hapse atılması şart

Hemde okkalı bir ceza da almaları gerekir

Avrupa bizimle makara edecek oda başka mesele

Buradaki maçları "can güvenliğimiz"yol diye başka yerde oynamak isteyebilirler de.

Can güvenliğim yok diye ahlaksız zidane yüzünden 10 binlerce polis Galatasaray maçında görev almıştı daha önce

• Ankaragucu küme düşürülmeli bence

• Yarın ins Gs da Avrupa'dan elenir ya Türk takimlari Avrupa'da şampiyon olsa ne yazar yarın bütün mahşetlerde Türkiye'de ki bu hakeme yapılan rezillik konuşulacak valla helal olsun nerde bı rezillik var hiçbir ülkeye kaptirmiyoz

• Ankaragucu küme düşürülmeli bence

O kadar ağır ceza çıkmaz bence sebebi ise Trabzon Fener maçında da bizimkiler dövmüştü bir ara seyircisiz ceza geldi

• TFF Olağanüstü toplandı

Kulüpler birliği ortak açıklama yayınlayacak

• Gençlik ve Spor Bakanın’dan Açıklama

Harici İçerik twitter.com

• Hikmet Karaman: "Ankaragücü'nü çalıştırırken Faruk Koca bana da yumrukla saldırdı. O zamanlar sineye çektik söylemedik, ama şimdi söyleyebilirim."

• O kadar ağır ceza çıkmaz bence sebebi ise Trabzon Fener maçında da bizimkiler dövmüştü bir ara seyircisiz ceza geldi

Ama o bir taraftardi bu koskoca kulübün baskani