Futbol Konusu

• Emis Destan'ın ayağına top ilk defa doğru dürüst kornerde geldi o da gol oldu topu ileri götüremedik Enis Destan'ı Onuachu gibi kafa topuyla oyun kurmasını sağlamakrı amaç maç başından o görüntü verildi lakin ben bile anladım böyle yürümeyeceğini çünkü Enis'in kafa vuruşları iyi lakin ayak ile oyın kurabilir kafa ile değil ben en çok Enis Destan'a üzülüyorum çünkü kendini gösterme şansını oyun anlayışı yüzünden kaybetti inşallah ben yanılırım

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Kimse mac satmak gibi saçmaliklar demez zaten diyemez fb 6 7 atarken ozaman bizde fb maci satın almış deriz

• Bakasetas Trabzonspor'a veda etti

Adamada süre vermedi doğru düzgün madem oynatmayacaktın niye maç öncesi göndermedin

• Maç sonu röportaj için Enis Destan'ı göndemişler sanırım takım kaptanı değişti! Rezilliği Kaptan'ın açıklaması gerekirdi sanki neyse bizde bundan sonra Enis Destan'a kaptan deriz

• Malatyspor 6-0 Trabzonspor

Radikal kararlar sonrası kadro dışları

Bence artık vakti geldi

• Sahutt bir laf söylüyorsan arkasında duracaksın eğer duramıyorsan söylemeyeceksin demişler. Yazdığına alıntı yaptım bak bir daha anlarsın burda alaycı bir tavırla satma imasında bulunduğunu. Bak istersen bende yazayım Demişsin ki Fenerbahçe'ye nasıl oynayacak her sene aynı terane aynı trabzon bakalım fener maçında nasıl bir hırsla oynayacak merak ettim falan filan. Neyse daha fazla tartışmayacağım

Belliydi zaten Mustafa. Yorum yaparsam çok uzar . Yapmamak en dogrusu. Maçı izlemedim . Çünkü sonucu biliyorum. Her sene aynı terane . Aynı Trabzon bakalım fenerbahçe maçında nasıl bir hırsla oynayacak. Merak ettim doğrusu 🙂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Sahutt bir laf söylüyorsan arkasında duracaksın eğer duramıyorsan söylemeyeceksin demişler. Yazdığına alıntı yaptım bak bir daha anlarsın burda alaycı bir tavırla satma imasında bulunduğunu. Bak istersen bende yazayım Demişsin ki Fenerbahçe'ye nasıl oynayacak her sene aynı terane aynı trabzon bakalım fener maçında nasıl bir hırsla oynayacak merak ettim falan filan. Neyse daha fazla tartışmayacağım

Soyledigimin her daim arkasında durdum durmaya da devam ederim vesselam. Bu kinin sebebini anlayamadım ama. Gayet yaptim açıklamamı. Anlamadın sanırım sen tekrar oku istersen. Israrla art niyet arama sebebini anlamış değilim. İmada bulunmam söylemem gereken şeyi söylerim merakın olmasın. Tekrardan iyi akşamlar.

• Divan Kurulu başkanlığına Hayrettin Hacısalihoğlu adaylığını koymuş seçilirse muhtemelen bundan sonra Trabzonspor'da ikilik ortaya çıkar divan kurulu ve başkanlık birbirine düşer ben bunu şimdiden söylim

• Resmi Gönderi

Divan Kurulu başkanlığına Hayrettin Hacısalihoğlu adaylığını koymuş seçilirse muhtemelen bundan sonra Trabzonspor'da ikilik ortaya çıkar divan kurulu ve başkanlık birbirine düşer ben bunu şimdiden söylim

Trabzonda işler yolunda gitmiyor ki zaten. Bu futbolcuların tavrından da belli oluyor. Hele ki yarın çıkıp kadro dışı kalan oyuncuları affettik falan derlerse daha toparlayamazlar. Başkanı sevmeyen çok kişi var kulüpte

• Fenerbahçe'de Fred 4-6 Hafta arası yok (Zpor)

• Koyu bir Fenerbahçeli olarak elenme ihtimalimizin yüksek oldugunu düşünüyorum zaten bize karşı 11 kişi defans yapan sumudicaya karşı İsmail hocanın yedek kadroyla çıkacağını düşünüyorum umarım yanılırım...

• Trabzon iyi kura çekmiş çeyrek finale kalırız. Şu kupayı alabilirsek iyi olcak ama hala orta saha ve bek transferi yok piyasada maalesef

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe'de Fred 4-6 Hafta arası yok (Zpor)

Yeni rotasyona ferdiyi 8 oynatip yanina krunic defans 4 lüsüne de çağlar bonucci ooster mert müldür yapabilir. Lincoln henriqe de var elinde. Değerlendirmeyi bilen hoca için elinde geniş bir kadro var

• Resmi Gönderi

Koyu bir Fenerbahçeli olarak elenme ihtimalimizin yüksek oldugunu düşünüyorum zaten bize karşı 11 kişi defans yapan sumudicaya karşı İsmail hocanın yedek kadroyla çıkacağını düşünüyorum umarım yanılırım...

Ismail hoca sumudicayı napar ne eder eler