8 OCAK EFSANE SİSTEM ( MOR SALKIM SİSTEMİ )

• 93 harbi bence farklı platformlardaki verilerin gerçeklik payını araştırmak lazım.bazen herşey ansızın değişmiş oluyor.

• Sinan bence yanılacak kış boyu anca İstanbul ucu ucuna güzel

kar görür. Eğer dediğin olursa foruma koskoca yazıyla ben aptalım yazıcam

• Sinan bence yanılacak kış boyu anca İstanbul ucu ucuna güzel

kar görür. Eğer dediğin olursa foruma koskoca yazıyla ben aptalım yazıcam

Dostum kimse kendince şahsi kişiliğini burda kücültemez.bizler burda tahmin yapıyoruz. Çeşitli verilerin gerçeklik ve doğruluk paylarını katarak. Şimdi bizler insan oğlu olarak doğa üstü güce sahip olmadığımız için herşeyin bilicisi yaratıcısı alemlerin rabbi ALLAH bilir yazar çizer.

Bizler insan oğlu olarak sadece doğaya zarar veririz.ve doğa dan beklenti içinde oluruz nasip kısmet diyelim. Varsa nasibimizde şuan ki gelişmekte olan devasa soğuklar kar yağışı bize gelir.

• ocakta izmirde beklenen kesin bir kar yağışı var mii

• Sinan hocam sanki 8 ocak sistemi 5-6 ocak a kaymiş gibi ve sonrasida 1 kacgun sicak tarafta kalcaz gibi.Nederainiz ?

• @Salih828 Meteorolojide KESİNLİK yoktur.

• Tepki alçak basıncı yok Sinan hoca kuru soğuk mu çekeceğiz

• Sinan hocam aylardır 8 ocak sisteminden bahsediyo o zamanlar kimse bundan bahsetmezden gercekten buyuk adamsin abi simdi herkes bu sistemi konusuyo

• Sinan hocam aylardır 8 ocak sisteminden bahsediyo o zamanlar kimse bundan bahsetmezden gercekten buyuk adamsin abi simdi herkes bu sistemi konusuyo

Sinan abi gibi lider varmıdır yahu

• Resmi Gönderi

Gözümüz aydın diyelim mi bu sitenin birde görünmeyen yerlerinde neler konuşulmuş onlarıda atıcaz zamanı gelince

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Gözümüz aydın diyelim mi bu sitenin birde görünmeyen yerlerinde neler konuşulmuş onlarıda atıcaz zamanı gelince

Neler merak ettim.

• Gözümüz aydın diyelim mi bu sitenin birde görünmeyen yerlerinde neler konuşulmuş onlarıda atıcaz zamanı gelince

Sinan abi senden zamanı gelince bu sistemle alakalı bir tahmin bekliyoruz :)

Bu arada benim düşüncem bu 3 ocak dediğimiz sistem güçlenerek 8 ocakta gelecek :)

Tekrardan bir 6 ocamı geliyor ?

🇹🇷

• Resmi Gönderi

Kemal Ensar yapıcam tabikide az daha sabır ilk başlarda bazı yazdıklarım var hatta bir başka konum var Aralık son hafta durum ne diye

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"