SONUNDA YAZ GELİYOR

• Özellikle bu sıkıcı, ne idüğü belirsiz süreçten bıkan tatilci dostlarıma iyi bir haberim var. Artık mevsim, geregini yerine getirmeye başlıyor diyebilirim. Kasım ayının ilk haftasından itibaren başlayacak olan sıcaklar mevsim ilerledikçe etkisini arttırarak bizlere yaz mevsimini tekrardan yaşatacak. Bırakın kar'ı, yağmur bile göremeyeceğiz çünkü yeni iklimimiz bunu gerektirmekte. DJF boyunca gündüz sıcaklıklarının 30-35 derece, gece sıcaklıklarının 15-20 derece bandında seyredeceği yepyeni bir iklimimiz var artık. Troll olduğunu düşünenler bu gerçekle en kısa sürede yüzleşecektir. Yeni iklimimiz hayırlı uğurlu olsun.

TUCKBOİ

• 8 Kasım'daki ilk dalga doğu bölgelere, 12 Kasım'daki ikinci dalga da il merkezleri dahil olmak üzere batı bölgelere ilk kar yağışını getirecektir. Detayları vade yaklaştıkça paylaşacağım.

Gelsin artık mübarek, özledik

• Kasım dan belli olacak kışın görüntüsü veriler fena hadi bakalım.B)

• yav arkadaş, hâlen daha negatif nao bekleyen var, ya ben ve çoğu veya neredeyse tamamı bu işi bilen ve kurumlar bu işi bilmiyorlar, ya da negatif bekleyenler duygusallık yapıyolar. Buram buram pozitif endeks sezonu bu sene, ne gördüysek o dur. Haa, aksine degisebilir ki degisecegini zannetmiyorum, zaten kadir emre temur taaa yazın başında yapti kış tahminini, kutlamak gerekir. Sizler devam edin hayal satmaya, pozitif nao olunca genellikle bati kesimler kötü kış gecirdiginden kabullenemiyor zavallilar. Daha şaglam veriler varken gidip sacma sacma hiç kaale alinmayan verilerle karsimiza cikiyor. Bu işin çivisi çıktı artık.

• bence kasım ayı 25 derecelerde gecicek

• Son cfs ensemble cıktıları, ilerleyen haftalarda pozitifci popüleristlere, koyunlara tokat niteliğinde cevap olacaktır.

TUCKBOİ

• yav arkadaş, hâlen daha negatif nao bekleyen var, ya ben ve çoğu veya neredeyse tamamı bu işi bilen ve kurumlar bu işi bilmiyorlar, ya da negatif bekleyenler duygusallık yapıyolar. Buram buram pozitif endeks sezonu bu sene, ne gördüysek o dur. Haa, aksine degisebilir ki degisecegini zannetmiyorum, zaten kadir emre temur taaa yazın başında yapti kış tahminini, kutlamak gerekir. Sizler devam edin hayal satmaya, pozitif nao olunca genellikle bati kesimler kötü kış gecirdiginden kabullenemiyor zavallilar. Daha şaglam veriler varken gidip sacma sacma hiç kaale alinmayan verilerle karsimiza cikiyor. Bu işin çivisi çıktı artık.

Hop Yavaşş !! Daha Kış Başlamadı ;);-)

...

• Sibiryali

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “8 Kasım & 12 Kasım Zincirleme Soğuklar” Yeni Başlık: “SONUNDA YAZ GELİYOR”.
  • CAN

Konuyu onayladı.