Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

Tahmin ve Bölge Konularına Erişebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.

• Evet beyler bu konunun eksik olduğunu gördüm bu konu üzerinden teknolojik ürünler Meteroloji hava araç gereçleri oyunlar vb hakkında konuşma sağlayacağız.

• Varmı arkadaşlar bilgisiyar ve bilgisiyar oyunları ile ılgili olan birisi ben severim güzel sistemimde var ayriyetten sensörlü hava derecemde o olmazsa olmaz :D

• Oynamıyorum fakat videoları izliyorum raise of tomb raider, forza horizon, pubg,need for speed payback,uncharted 4 gibi oyunlar daha çok var

Araba oyunları daha çok hmm bende araba oyunları olarak forza horizon 4 asetto corsa euro truck simülator 2 mevcut bu aralar

red dead redemption 2 almak istiyorum.

• pes 20 ,dirt ,csgo ets2mp

Mobilden brawl starssa sardım bu aralar

...

• 40 yaşındayım bütün oyun konsolları elimden geçmiştir nerdeyse en son ps 2 vardı.

Ondan sonra konsol almadım.

"Rıza yolunda biraz cefâ gördük diye, Rahmâna naz mı edeceğiz?" - Musab bin Ûmeyr (R.a)

• 40 yaşındayım bütün oyun konsolları elimden geçmiştir nerdeyse en son ps 2 vardı.

Bende vcd var 3 tane hepsi 80 lerden 70 lerden kalma taaa dede yadigarı

...

Al abi xbox ve ps4 yada alma xbox sadece ps4 al

...

• Al abi xbox ve ps4 yada alma xbox sadece ps4 al

Bizden geçti artık biz atari,Sega, Nintendo gibi oyun konsollarında geçirdik gençliğimizi alırsam PS3 alırım pes oynamak için sadece belki..

"Rıza yolunda biraz cefâ gördük diye, Rahmâna naz mı edeceğiz?" - Musab bin Ûmeyr (R.a)