Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• Eren kuzenime 16gb ram alıcaz 3200mhz’e kadar ne önerirsin ?

Çift kanal alırız muhtemelen

Ram de marka önemli değil o kadar 2.elde alabilirsiniz ama fiyat çok oynamaz 200-300 lira felan ben 800 liraya aldım 8x2 3000 mhz 3 ay oldu

• Ram de marka önemli değil o kadar 2.elde alabilirsiniz ama fiyat çok oynamaz 200-300 lira felan ben 800 liraya aldım 8x2 3000 mhz 3 ay oldu

Eyvallah 2. el almayız muhtemelen çok iyide bir kasa değil zaten rami 8gb 2400mhzde kaldı o yüzden değişiyor

Tothenamadı

• Vay anasını sistem fiyatları ne olmus sadece ekran kartı 25 k ben 2019 da vatan PC den 2060 i59600k islemcili sistemi monitör dahil 9000 e topladım ekipmanlarda dahil

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• EEED8E12-3495-4CEB-A030-BDC3E28C3C8B.jpeg

Dostlar Monster huma laptop alıyorum fiyat 20bin 16gb ram 500gb ssd vesaire. Benden daha iyi anlayan arkadaşlar vardır. Fiyata göre tavsiye edeceğiniz farklı laptoplar var mı ? Veya bu fiyata göre en iyisi mi

• Ne için kullanacağına bağlı monster ve casperden uzak dur parça kalitesi kötü

Ders çalışma gibi üniversiteyide bununla geçirmeyi düşünüyorum 4-5 yıl totalde

• 16gb ram- i5 9400f ve 2060 barındıran bir kasam var. 2020 yılında aldım seneye üniversiteye gideceğim ve en kötü 4 yıllık bir bölüm istiyorum. önümüzdeki 5 yıl bu kasa idare eder mi yoksa bir laptop şart mı üniversitede? ayrıca olurda tutarsa mühendislik için daha güçlü donanımlar gerektirdiği söyleniyor elimdeki parçalar yetmeyebilirmiş.

🇹🇷

• 16gb ram- i5 9400f ve 2060 barındıran bir kasam var. 2020 yılında aldım seneye üniversiteye gideceğim ve en kötü 4 yıllık bir bölüm istiyorum. önümüzdeki 5 yıl bu kasa idare eder mi yoksa bir laptop şart mı üniversitede? ayrıca olurda tutarsa mühendislik için daha güçlü donanımlar gerektirdiği söyleniyor elimdeki parçalar yetmeyebilirmiş.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.