Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• Evet beyler bu konunun eksik olduğunu gördüm bu konu üzerinden teknolojik ürünler Meteroloji hava araç gereçleri oyunlar vb hakkında konuşma sağlayacağız.

• Varmı arkadaşlar bilgisiyar ve bilgisiyar oyunları ile ılgili olan birisi ben severim güzel sistemimde var ayriyetten sensörlü hava derecemde o olmazsa olmaz :D

• Resmi Gönderi

Varmı arkadaşlar bilgisiyar ve bilgisiyar oyunları ile ılgili olan birisi ben severim güzel sistemimde var ayriyetten sensörlü hava derecemde o olmazsa olmaz :D

Var

• Resmi Gönderi

Neler oynuyorsun ?

Oynamıyorum fakat videoları izliyorum raise of tomb raider, forza horizon, pubg,need for speed payback,uncharted 4 gibi oyunlar daha çok var

• Oynamıyorum fakat videoları izliyorum raise of tomb raider, forza horizon, pubg,need for speed payback,uncharted 4 gibi oyunlar daha çok var

Araba oyunları daha çok hmm bende araba oyunları olarak forza horizon 4 asetto corsa euro truck simülator 2 mevcut bu aralar

red dead redemption 2 almak istiyorum.

• pes 20 ,dirt ,csgo ets2mp

Mobilden brawl starssa sardım bu aralar

...

• 40 yaşındayım bütün oyun konsolları elimden geçmiştir nerdeyse en son ps 2 vardı.

Ondan sonra konsol almadım.

Bende vcd var 3 tane hepsi 80 lerden 70 lerden kalma taaa dede yadigarı

...

• 40 yaşındayım bütün oyun konsolları elimden geçmiştir nerdeyse en son ps 2 vardı.

Ondan sonra konsol almadım.

Al abi xbox ve ps4 yada alma xbox sadece ps4 al

...

• Ets2 mp girebiliriz beraber csgo da var bu aralar pek takılmıyorum ama

Ver steam adını girelim g29 ile sarıyor oyun

...

• Al abi xbox ve ps4 yada alma xbox sadece ps4 al

Bizden geçti artık biz atari,Sega, Nintendo gibi oyun konsollarında geçirdik gençliğimizi alırsam PS3 alırım pes oynamak için sadece belki..