28 OCAK SİSTEMİ

• Resmi Gönderi

Bizim -32 nin yada abisi -36 da gelmiş

Değişime açık fakat lehimize havalarinsesi.com/attachment/5173/

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• abi senin sistem biraz geç gelecek sanırım.

Malum polar bizim ülkeye baya uzak :)

🇹🇷

• Resmi Gönderi

abi senin sistem biraz geç gelecek sanırım.

Ortada bir sistem varsa benim değil bizim dir buradaki herkesin sosyal medyandan bizi yakından takip edenlerin bile

28 Ocak 4 Şubat arası dedim daha ne kadar geç gelecek 2021 de mi

• abi senin sistem biraz geç gelecek sanırım.

Geç olsun da güç olmasın Kemal kardeşim.

• Ortada bir sistem varsa benim değil bizim dir buradaki herkesin sosyal medyandan bizi yakından takip edenlerin bile

28 Ocak 4 Şubat arası dedim daha ne kadar geç gelecek 2021 de mi

Tamam abi.

🇹🇷

• Resmi Gönderi

Tamam abi.

Ben sizler için seviniyorum kar yağacak potansiyel li sistemi görünce sizlerin yüzü gülsün tüm ülke ce sevinenler olsun bana yağsın aynı zamanda İzmir’e de yağsın olayım bu

• Bu beklediğiniz sistem Karadeniz üzerindenmi gelecek.

• Resmi Gönderi

Bu beklediğiniz sistem Karadeniz üzerindenmi gelecek.

Tahmin ettiğimiz sistem paylaştığım olası senaryo Avrupa'nın doğusu ve bizim bulunduğumuz coğrafya ya bu şekilde yerleşmesini kendi hesaplamam ile sonucuna vardım değişime açık fakat ülkemiz lehine

Temsili paylaşım sistem başlama zamanı 28 Ocak dır

havalarinsesi.com/attachment/5184/

• Sinan Hocam öncelikle tebrik ederim. Kendi tahminim her sistem gibi bu sistem 2 gün ötelenir. Etti 26 Ocak, 2 günde aşağı iner 28 Ocak, 2 günde siklon oluşur ve derinleşir 30 Ocak, sonra yukarı tırmanır. Yani ay sonunu bulur.

• iyi günler arkadaşlar..müsadeniz olarusa sinan bey size bir sorum olucak.geçen sene forumda baya bir kar gelicek diye beklemiştik istanbula..o zamanda bir sistem tufanı kopmuştu tarihler verilmişti..fakat havada bile zor görmüştük..bende sizden çalıp evdeki çocuklara şu tarihde kar var şöyle yağıcak böyle yağıcak diye söylüyordum..haliyle alay konusu olmadım değil:) neyse sorum şu ,bu bizim pek anlamadığımız şu paylaştığınız haritalar , geçen seneden farklımı..türkiye nufusunun 4 de 1 i istanbulda..haliyle kar görmeyen insanlar biziz..başka illerde olan insanlar bu lafıma alınmasın ama farzımisal kastamonu merkeze yağmasada köylerine yağıyor ..bizde öyle bi yerde yokki gidelim..kartepe ye gitsen 3 saat sürüyor..yerde ufacık..şu beklenen ve ne hikmetse bi türlü yağmayan kar..sizce bu sene artık yağarmı..sizin gözleminiz bu sene geçen seneden farklımı..bu paylaşımlarınızdan 2 senedir anladığım tek şey ,kar yağmasının bir çok olasılığın yanyana gelmesiyle olduğudur..kar geliyor diyolar hopp marmara sıcakmış,soğuk geliyor diyolar azor denen şey bozmuşmuş..alçak basınç yüksek basınçla karşılaşmış ondan yağmamış....lafımı toparlarsam,olasılık yüzdesi geçen senelere göre bu sene fazlamı..saygılar..

• Resmi Gönderi

Sinan Hocam öncelikle tebrik ederim. Kendi tahminim her sistem gibi bu sistem 2 gün ötelenir. Etti 26 Ocak, 2 günde aşağı iner 28 Ocak, 2 günde siklon oluşur ve derinleşir 30 Ocak, sonra yukarı tırmanır. Yani ay sonunu bulur.

Bende teşekkür ederim @Siberian_Tiger hocam bekleme zamanı şuan dediğim gibi sistem modellerde radara girdiği an hep birlikte takibe devam ben önemli değil biz önemli

• Resmi Gönderi

iyi günler arkadaşlar..müsadeniz olarusa sinan bey size bir sorum olucak.geçen sene forumda baya bir kar gelicek diye beklemiştik istanbula..o zamanda bir sistem tufanı kopmuştu tarihler verilmişti..fakat havada bile zor görmüştük..bende sizden çalıp evdeki çocuklara şu tarihde kar var şöyle yağıcak böyle yağıcak diye söylüyordum..haliyle alay konusu olmadım değil:) neyse sorum şu ,bu bizim pek anlamadığımız şu paylaştığınız haritalar , geçen seneden farklımı..türkiye nufusunun 4 de 1 i istanbulda..haliyle kar görmeyen insanlar biziz..başka illerde olan insanlar bu lafıma alınmasın ama farzımisal kastamonu merkeze yağmasada köylerine yağıyor ..bizde öyle bi yerde yokki gidelim..kartepe ye gitsen 3 saat sürüyor..yerde ufacık..şu beklenen ve ne hikmetse bi türlü yağmayan kar..sizce bu sene artık yağarmı..sizin gözleminiz bu sene geçen seneden farklımı..bu paylaşımlarınızdan 2 senedir anladığım tek şey ,kar yağmasının bir çok olasılığın yanyana gelmesiyle olduğudur..kar geliyor diyolar hopp marmara sıcakmış,soğuk geliyor diyolar azor denen şey bozmuşmuş..alçak basınç yüksek basınçla karşılaşmış ondan yağmamış....lafımı toparlarsam,olasılık yüzdesi geçen senelere göre bu sene fazlamı..saygılar..

ercan1978 Bu sene farklı

• Bu kadar heyecanlandınız fakat her zaman söylüyoruz sistem gelmeyedebilir bir sürü olasılık var sonra bir şeyler ters gidip sistem gelmezse sorunu sitede bulmayın. yine de şimdiden tebrik ederim çünkü ben bu sistemin gelebilme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum

• Eps iyi beğendim. Azor'u yukarı rahatça tırmandırıyor