HAVA Hikayeler Ve Anılar

• Aynen Yusuf yazmaya devam..Bide günlük güneşlik yada kar tifan etsende ürke ürke okumasak :013:

Bu müzikle dinleseydiniz daha zevkli olurdu okuması🙂

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bölüm 2

Annemin üstündeki kan lekesini gördüğüm andan beri çok tedirgin olmaya başladım Annem üstündeki kıyafeti değiştirmişti elimden geldiğince pozitif olmaya çalıştım. Sabah kahvaltısı hazırdı her zamanki klasik zeytin, peynir.,ekmek vardı Arada bir içimden bir ses "Annene üstündeki kan lekesini sor" diyor ama cesaret edemiyordum içimden annem her sabah ben bakkala giderken ne işler çeviriyor neyin peşinde acaba demekten kafayı sıyıracağım. Ne edip ne yapıp Annemin nerelere gittiğini bulmam gerekiyor.. Öyle böyle düşünürken dalıp gitmişim. Annem bana iyi misin oğlum dedi. Bende cevap vermeden kafamı salladım.

Annem: Umarım seni mutlu edecek bir kahvaltı yapmışımdır

Ben: Ha şey.. Gayet iyi anne eline sağlık

Annem: Ben birazdan bir yere gideceğim 2 saate dönerim meraklanma olur mu?

Ben: Pekii anne. Nereye gidiyorsun onu öğrensem?

Annem: Babana yardım etmeye gidiyorum akşama kadar eve gelsin ki dışarıda yemek yemeye gidebilelim

Ben: Tamam. Tamam anneciğim iyi çalışmalar

Annem: Hadi kendine iyi bak..

Ben: ...

Annemin apartmandan çıkmasıyla birlikte bende onu takip etmeye çalıştım arkasından takipteydim 1 kilometre yolu ilerledikten sonra daha önce hiç gitmediğim yerlere doğru gidiyordu

İçimden: "Babamın çalıştığı yer buralarda yok ki ne işler çeviriyorsun anne" Dedim. Bir süre sonra bir apartmana girdi oraya girdiği an bende sessizce apartmana girdim. Bodrum katına iniyordu.. Bende cesaretimi toplayıp aşağıya indim. Bir anda kedi miyavlama sesi geldi kedi çığlık atarcasına miyavlıyordu hemen annemin yanına yaklaştım kapı gözünden baktığımda yerde satanist işareti. Tuhaf kıyafetli bir kaç insan gördüm o anki korkuyla kaçıp eve doğru ilerledim. TANRIM!! O neydi öyle annemin bu adamlarla ne işi olur üzerindeki satanist kıyafetleri kediler. Gizemli işaretler..

Tanrım bana akıl sağlığı ver dedim.

DEVAM EDECEK..

• Bölüm 3

Hızlı ve sessiz adımlarla oradan uzaklaştım annemin bulunduğu apartmandan iyice uzaklaşınca koşmaya başladım eve doğru gidiyordum kendimi çok kötü hissediyordum yolda babama bunu söylemeli miyim diye düşünüp durdum bir süre sakince annemi takibe almaya karar verdim ne işler çeviriyor üzerindeki kan lekesi, kediler, tuhaf işaretler... Ah anne ah sen neler çeviriyorsun..

Eve sonunda varabildim annemin hazırladığı kahvaltıyı yemediğim için şüphelenmesinden korktuğumdan hızlıca ne var ne yok yedim. Biraz odama geçip sakince düşünme kararı aldım. Acaba annem başka şeylerle mi inanıyor örneğin. "Şeytan".. Biliyorum bu düşünce çok korkutucuydu ama gerçeklerden kaçılmaması gerektiğini bildiğimden düşüncelerimin üstüne üstüne gittim. Tüm düşüncelerim annemin bir satanist ayinine katıldığını vurguluyor. Babam evet babam babamında bundan haberi var mı yok mu öğrenmek istiyordum ama babama bunları söylemek için henüz erkendi çünkü eğer babamda Annem gibi aynı işleri çeviriyorsa bu benim sonum olabilirdi saatlerce düşündükten sonra kapı çaldı Büyük ihtimal annem ve babam gelmişti kapıyı açtığımda direkt içeri girdiler annem yanıma yaklaşarak: sana popeyes ten tavuk getirdik akşam dışarıda yemek yemekten vazgeçtik seversin mutlu olursun umarım kusura bakma oğlum dedi.

Ben: sorun yok anneciğim mutlu oldum evet

Annem: o halde hemen yemeğe geçelim tavuklar hazır sıcacıkken bekletmek olmaz değil mi?

Ben: ha şey evet tavuğun soğuk olmasından pek hoşlanmam biliyorsun anne :)

Babam: yakışıklı oğlum pek mutlu görünüyorsun de bakalım seni bu kadar mutlu eden şey nedir (mutlu rolü yapıyor)

Ben: ha şey.. Bilemiyorum ki bazen böyle mutlu olabiliyorum merak etme iki saat sonra ruh halimde yine değişiklikler olur biliyorsunuz ben bir mutlu oluyorum bir mutsuz.

Babam : Hahah senin öyle bir dengesizliğin var..

Bir süre böyle konuştuktan sonra tavukları yemeye başladık yediğim tavuk sanırsam dünyanın en leziz tavuğuydu. Pop eyes gerçekten işini yapıyor be dedirttiren lezzete bir tavuktu. Öyle yada böyle yemeğimizi yedikten sonra :çay: içtik güldük eğlendik. Tam ben yatak odama geçip yatacakken gözlerimde bulanıklık olmaya başladı konuşmaya çalışıyordum konuşamıyordum.. Bilincimi sanki yavaştan kaybediyordum hızlıca yere düştüm nefes almakta zorlanıyordum. Soğuk soğuk terler döküyordum. Tam gözlerim kapanıyordu ki babamla annemi gördüm sonrasında ise sanırsam Bir arabanın bagajının içindeydim ağzım bantla kapatılmış ellerim iple bağlamıştı Tanrım bana yardım et!

Devamı gelecek...

• eskiden arkası yarın programları olurdu radyoda ona benzedi bu nerede bitiriyon ya çok heyecanlıydı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• eskiden arkası yarın programları olurdu radyoda ona benzedi bu nerede bitiriyon ya çok heyecanlıydı

Sonrasını belirlemiyorum sırasıyla düşünerek hikayeyi oluşturuyorum henüz kafamda bir son kurmadım yanii

• Sonrasını belirlemiyorum sırasıyla düşünerek hikayeyi oluşturuyorum henüz kafamda bir son kurmadım yanii

arka sokaklar ömrü olsa desem heyecandan ben ölecem :D

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

50 sayfa kadar ilerletmeyi düşünüyorum ama bakalım nereye kadar yazabilecegim 😊

Fazla uzatmadan bitir de göreyim, okuyayım..

Arka sokaklar gibi sürerse (bu sadece bizim ülkemizde olur)

Benim ömrüm yetmez yav :bakiskacirma::bakiskacirma:

• Hikayelerimde ne gibi hatalar yapıyorum nasıl daha iyisini yapabilirim bana tavsiyeler verirseniz mutlu olurum

Kelime hazneni geliştirmek güzel bir katkı sağlayacaktır. "şey" kelimesini daha az kullanmalısın. Bir yere bir kimseye şüpheyi yönelttiğinde betimlemeye daha çok yer verebilirsin. Misal olarak hikayende ki anne karakterinin bir apartmanın bodrumuna gidişi ve onu takip eden çocuğun ruh halini okuyucu açısından daha ilgi çekici yapmak ve o korkuyu hissettirebilmek için güzergah ve hava hakkında daha çok ayrıntı verebilirsin.