Ankara Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bizim memleket tuhaf ya burdur ısparta gibi memleketler öğlen akşam sıcaklık sorunu yaşamadan maaşallah güzel kar alıyor biz gece de olsa sıcaklığı düşüremiyoruz allahın takdiri ne diyelim :)

Evet maalesef haklısın. Şu an hala yükseliyor ve şakır şakır yağmur var nasip kısmet bakalım ilerleyen saatlerde nolcak

• Şu an Ankara'nın alçak kesimlerinden olan Sincan'da bile kar başlamış. İlginç bir sistem

• Evet maalesef haklısın. Şu an hala yükseliyor ve şakır şakır yağmur var nasip kısmet bakalım ilerleyen saatlerde nolcak

Şuan ben dışardayım çalışıyorum şuan kar'a net olarak çevirmiş gözüküyor

• Şuan ben dışardayım çalışıyorum şuan kar'a net olarak çevirmiş gözüküyor

Aynen çok şükür devamı güzel olur inşallah

• 1.8 e yükseldi tekrar tam olarak saf kar göremedik ve sinir bozucu şekilde sıcaklık sorunu var. İyiye gitmiyor en iyisi yatıp uyumak.

• ankara hala nasıl tatil olmuyor anlamıyorum cidden 7-8 cm oldu bizim burada yüksekler 2 katı olmustur

• Kırıkkale anlık efsane yağış alıyor lapa lapa yağıyor maaşallah

• Kırıkkale anlık efsane yağış alıyor lapa lapa yağıyor maaşallah

Enteresan bir sistem şahsen ben tatmin olmadım. Sadece görsel Sov izledik. O kütlelerin bi anda arkası da kesilip kuzeye pat diye kayması gerçekçten imkansız gibi ve hiçbir modelde böyle göstermiyordu.

• Enteresan bir sistem şahsen ben tatmin olmadım. Sadece görsel Sov izledik. O kütlelerin bi anda arkası da kesilip kuzeye pat diye kayması gerçekçten imkansız gibi ve hiçbir modelde böyle göstermiyordu.

Kısa sürede çok güzel bastırdı ve sonra kesti son vuruş o andı sanırım

• Ankara'da kar yağışı hayatı etkilemeye başlıyor.

IMG_20220303_073735.jpg

Ana yolların açık olmasına karşın ara yollarda güçlük var. Otobüs beklemekteyim ve otobüs, yolun en uç kısmında, önündeki okul servisleri yüzünden durağa gelemiyor.

En azından bir günlüğüne okulların tatil edilmesi trafik sıkışıklığını azaltabilirdi, diye düşünüyorum. Onun dışında ana yollarda problem yok. Hava yumuşak, kar taze.

Benim tatmin olduğum bir kar yağışı oldu. Parklarda 7-10 cm kar birikimi var 🙂.

• Son gelen sistemin hüsranını yaşadıktan sonra yine trend olan bir sistem gözüküyor gibi fakat bu yeni gelecek olan sistemde biz sanki ara boşlukta mı kalacağız gibi :)

• Son gelen sistemin hüsranını yaşadıktan sonra yine trend olan bir sistem gözüküyor gibi fakat bu yeni gelecek olan sistemde biz sanki ara boşlukta mı kalacağız gibi :)

Bu sefer de yağışımız yok klasik işte bakalım bu gece ve yarınki güncellemeleri önemli yağışı yakalarız İnşallah