İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• ne kötüsü yanlış mı görüyorum gayet iyi suan gfs den iyi bence

• herkes bölgecilik yapıyor biri kötü biri güzel tahminciler açıklasada noktayı koysak artık

• Dünkü çıktılara göre buna iyi diyen bilmiyorum silkonun geçiş hızı İstanbul üzerinden artmış izobarlar boşluğu açılmış

• Bütün modeller farklı çıktı vermeye başladı kafayı yiyeceğim artık :/

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• bence pazar pazartesi kurtarmak onemli diger gunler daha cok degisir. pazar pazartesi güney kıyılar icin sıcaklık sıkıntı cıvık örtü yapabilir

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen 24OCAK2022 ().

• Ya bu iş hep böle efsane ondan sora kestane senelerdır bu böle artık hiç bi şeyi takip etmeme gerek yok nede olsa son dakka bozuyor yalan mı

• Şimdi baktım güncellemeye güzel ama daha iyiside olabilir bizi düzgün kesen izobarlar daha kısa süreli gibi geldi modeller yakın vadede mutabık olcakken iyice ayrışmaya başladı :bakiskacirma:

Tothenamadı

• Gerçekten katılıyorum hayır bu kadar istikrarlı vermese model tamam diyicem üst üste aynı çıktıları ver sistem yaklaşsın kuş olsun

• Şimdi baktım güncellemeye güzel ama daha iyiside olabilir bizi düzgün kesen izobarlar daha kısa süreli gibi geldi modeller yakın vadede mutabık olcakken iyice ayrışmaya başladı :bakiskacirma:

Sabah ecmwf daha güzel çıktı verecek hissediyorum ?

• Ya bu iş hep böle efsane ondan sora kestane senelerdır bu böle artık hiç bi şeyi takip etmeme gerek yok nede olsa son dakka bozuyor yalan mı

aynı tas aynı hamam diyosun. Önümüzdeki sistem daha tam anlamıyla belli değil ama son 4 senede çok fazla gördük son dakikada kuş olan sistemleri

Tothenamadı