İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Sayın dilek çalışkan ihtiyatlı konuştu fakat İstanbul için iyi kar örtüsü oluşmasını bekliyorum dedi. Bazı kesimlerce İstanbul için 87 beklentisi var ama abartı dedi. Fakat son yıllardaki iyi kar örtülerinden birisinin oluşmasını bekliyorum dedi.

Aynen ben de 87'yi abartı buluyorum. 4 yıldır doğru düzgün sistem almayınca normal bir sistemi gözümüzde fazla büyüttük.

• Bırakın 1987 hatırlansın hep öyle 2017 gibi olsun öpelim başımıza koyalım ?

• Aynen ben de 87'yi abartı buluyorum. 4 yıldır doğru düzgün sistem almayınca normal bir sistemi gözümüzde fazla büyüttük.

Hocam en son bu kadar uzun vadeli soğukları ne zaman gördük? Normal sistemler çoğunlukla en fazla 3-4 gün sürüyor, bu açıdan büyütülmesi çok normal bence.

• Aynen ben de 87'yi abartı buluyorum. 4 yıldır doğru düzgün sistem almayınca normal bir sistemi gözümüzde fazla büyüttük.

hocam ecmwf döner mi sizce sistem süresi kısaldı ama

4 senedir gelen ufak sistemlerden sonra bu sistem onlardan daha büyük bir sistem olduğu için şok yarattı çoğu kişide o yüzden abartılar ortaya çıktı.

• İstanbul son durum.

Bu gece itibariyle saat 3 civarı yağışla birlikte balkanlardan gelen soguk hava ile esen kuvvetli karayel yağışın yogun oldugu yerlerde yogun kar yağışına cevirebilir.

Özelikle sabah 8 den sonra İstanbulda yogun bir yağış yogun bir kar durumu OLUŞABİLİR.

• ya erken uyanmak hic istemiyorum cok uykum var anca 9 da uyanırım gibi :/

• istanbula böyle gelsin işte müthiş olur

hocam siklon varsa hersey olur daha 114 H beş gün var 1.5 günümüz daha var bakarsın hayaldi gerçek oldu der kutlama yaparız

• İstanbul son durum.

Bu gece itibariyle saat 3 civarı yağışla birlikte balkanlardan gelen soguk hava ile esen kuvvetli karayel yağışın yogun oldugu yerlerde yogun kar yağışına cevirebilir.

Özelikle sabah 8 den sonra İstanbulda yogun bir yağış yogun bir kar durumu OLUŞABİLİR.

Ben senden razıyım abi sende benden razı ol kar yağarken zevkten bilincini kaybediyorum bazen.

• hadi gece güncellemesi güzel bir sinerji yapalım gfs ayagını denk al havaların sesi geliyooo

• İns gfs de 15 indeki siklon Doğuya doğru değilde kuzeye doğru cıkar bizim için mükemmel olur

• bu gece uyku yok o zaman yogun kar yagısını bekliyoruz :kar:

uykum cok var ben elendim sanırım inşallah erken kalkabilirim sabah :/

• uykum cok var ben elendim sanırım inşallah erken kalkabilirim sabah :/

hocam uykun varsa uyu bu dha başlangıc 14/21 arası var orda bol bol nöbet tutarız insallah