İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu sitede de herkes uzman olmuş. Sadece yetkili ve uzmanlar yorum yapsa hem daha sağlıklı hemde doğru bilgiler paylaşılır. Bi güncellemeyi gören bütün sistemi bitiriyor. Çok biliyorsanız başvurun sayfaya yorumcu olun. Akıl bulandırmayın

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mestt34 ().

• zaman var insallah olumlu olarak değişirde yuzumuz guler

ECM karitasina baktın mı? 18 şubata kadar 20 cm vermiş =D

Önceki sene Karadeniz kapmıştı sistemi. Bu senede öyle oldu. Yapacak bişey yok. 2. Dalgayı bekleyeceğiz.

• 2017 efsanesi siklonu iç egeden girip orta karadenize ordan Karadenize geçerken tekrar güney batılı bir hal alıp 2 kez dönüp vurmuştu.

• ECM karitasina baktın mı? 18 şubata kadar 20 cm vermiş =D

Önceki sene Karadeniz kapmıştı sistemi. Bu senede öyle oldu. Yapacak bişey yok. 2. Dalgayı bekleyeceğiz.

karadenizden cektigimiz nedir ben anlamadım zaten :'D

• Aynen öyle. Kısaca özet. %90 doğulu çıkacak. Şuanki gibi. Azda olsa %10 batılı çıkma ihtimali var. Batilarsa zaten İstanbul :O

Daha 5 gün sonraki siklon için bu kadar yüksek oranlar vermek yanlış olur siklonlar çok oynak son ana kadar değişiyor önceki sistemden tecrübe ettiğimiz gibi benim için oranlar %60 %40

Tothenamadı

• karadenizden cektigimiz nedir ben anlamadım zaten :'D

En temizi batı karadenizde yaşamak her ikisde yarıyor onlara

Tothenamadı

• Herkes yorum yapmasa iyi olacak. Sonra bilmeyen arkadaşlar yanlış yorumlar yüzünden gereksiz evhama kapılıyor.

• 2017 efsanesi siklonu iç egeden girip orta karadenize ordan Karadenize geçerken tekrar güney batılı bir hal alıp 2 kez dönüp vurmuştu.

O Zaman siklonun gidiş yönü efsaneymis. Şimdi ise doğu Akdeniz'den başlayıp Kafkaslara gidiyor. Dağlar kadar fark var. Tam Karadeniz iç Anadolu sistemi.

• CAN Abe eps desteklemiş mi bu hızlı doğulamayı ? Çarşambaya daha çok var değişim olcaktır inşaallah olumlu yönde

Tothenamadı

• ben inanıyorum bu sefer olacak inşaallah o siklon giritte patlayacak arkadaş B)

Tothenamadı