İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

kestane oldu valla ya la 20 cm örtü görürsem baya iyi dicem bişey beklemeyin bu yılki ilk sistemi bile geçmesi zor bu gidişle

GFS'nin verdiği kar miktarına bakıp sevinip üzülüyorsan burada bulunmana da gerek yok. Sadece GFS bak kendi kafana göre sonra üzülüp sevinirsin.

• Ben kendi adima ongorulen verileri degerlendiriyorum. Rakamlari kendim sallamadim ona buna troll demeyin lutfen. Sistemin basindan beri ikinci mesajimi yazdim direkt troll oldum. 3te 2si benim konumumda kirpilmis yagisi belirtmem neden rahatsiz ediyor? 100 cm deyip yalan yanlis mi konusalim?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen metaleva (13 Şubat 2021 09:22).

• Bakın 3-4 sayfa önce muhtesem bir sistem zayıfladı dedim. ( Kuş oldu ) Adamın biri trol demiş. Burası forum sayfası, kimseye zarar vermeden istedigim dusuncelei paylasirim. Yasim 36 hayatimda hic bir zaman polyanacilik oynamadim, dogru neyse onu soylerim. İlk sistem ciktilarinda 60 cm ler vardi. TV ler bangir bangir 87 kisi dedi. , 1 metre dedi. Ha , evet kar yagacak fakat bir kar sevdalısının istedigi kadar degil , bir efsane degil. 1 hafta sonraya cekirdek parcasi kopmus gelmis beni ilgilendirmez ben 2 gun onume bakarim. Bu sistemde zayiflamistir. İsteyen banlayabilirde.

• Ben kendi adima ongorulen verileri degerlendiriyorum. Rakamlari kendim sallamadim ona buna troll demeyin lutfen. Sistemin basindan beri ikinci mesajimi yazdim direkt troll oldum. 3te 2si benim konumumda kirpiis yagisi belirtmem neden rahatsiz ediyor? 100 cm deyip yalan yanlis mi konusalim?

Hocam size ben troll demedim zaten size saygısızlık ettiysem affola benden yaşca büyüksünüz. Ama şu var ki önünüzde en az çarşambaya kadar bizi etkileyecek ve istanbulun çoğu yerine 4 yıl sonra kar örtüsü getirecek bir sistem var be bu sistemi 1 günlük sistemcik diyerek aşağılamayız bu saatten sonra ne alırsak kâr akışına bırakın tadını çıkaralım

Tothenamadı

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen wriscuttern (13 Şubat 2021 09:26).

• Resmi Gönderi

Bakın 3-4 sayfa önce muhtesem bir sistem zayıfladı dedim. ( Kuş oldu ) Adamın biri trol demiş. Burası forum sayfası, kimseye zarar vermeden istedigim dusuncelei paylasirim. Yasim 36 hayatimda hic bir zaman polyanacilik oynamadim, dogru neyse onu soylerim. İlk sistem ciktilarinda 60 cm ler vardi. TV ler bangir bangir 87 kisi dedi. , 1 metre dedi. Ha , evet kar yagacak fakat bir kar sevdalısının istedigi kadar degil , bir efsane degil. 1 hafta sonraya cekirdek parcasi kopmus gelmis beni ilgilendirmez ben 2 gun onume bakarim. Bu sistemde zayiflamistir. İsteyen banlayabilirde.

bu sitede kimse fikrini beyan ettigi icin banlanmadi. siz yanlis algilamissiniz. burasi ozgur bir platform.

sizden sadece tek ricam olacak. ben mesajinizi duzelttim. sistem daha yasanmadan degerli hocalarimiz hakkinda konusmayalim. bekleyelim sistemi yasayalim.

• Hocam size ben troll demedim zaten size saygısızlık ettiysem affola benden yaşca büyüksünüz. Ama şu var ki önünüzde en az çarşambaya kadar bizi etkileyecek ve istanbulun çoğu yerine 4 yıl sonra kar örtüsü getirecek bir sistem var be bu sistemi 1 günlük sistemcik diyerek aşağılamayız bu saatten sonra ne alırsak kâr akışına bırakın tadını çıkaralım

Estağfurullah. Herkesin gönlüne gore sistem olur umarim. Tahmincilerimizin emeklerini gorduk gunlerdir gece gündüz model yorumluyorlar. Gazamiz mubarek olsun :)

• Bende büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum ama şöyle bir bakıyorum pazar günün den çarşamba gününe kadar kar yağışı göreceğiz artı örtü oluşacak kesinlikle kötü, kuş oldu, kestane vb. diyemem ilaç gibi gelecek bu sistem yaşayıp görelim devamı da olur inşallah