İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Sarıyer sıcaklık sıkıntısı bu sistem bizi her yönden mahvettti ?

Radardaki şu kadae yağışta bile boşlukta kalıyoruz radara bakmaktan psikolojim bozuldu =D

Tothenamadı

• Radardaki şu kadae yağışta bile boşlukta kalıyoruz radara bakmaktan psikolojim bozuldu =D

Bu sistem bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bulunduğum yer Reşitpaşa rakım 140, fakat yine de çok kötü. Bütün İstanbul DEK lerle coşarken bizde birşey yok. Açıkçası bu kadar kötü olacağını beklemiyordum. Ne DEK ten ne de cepheselden birşey alamadık.

• Şuan yağan tutsa direkt olarak 2017 nin üstüne basıp geçerdi

• Şuan yağan tutsa direkt olarak 2017 nin üstüne basıp geçerdi

Reis nası tutmuyor yav. Ahmet yesevideyim tutmayan yer kalmadı . Birde erimişti heryer

• Valla ben cok memnun kaldim sistemden gayet guzel showunu yapti

• Reis nası tutmuyor yav. Ahmet yesevideyim tutmayan yer kalmadı . Birde erimişti heryer

Ben arabaların kalktığı yerlere bakıyom ıslanmış ama gece tutan yağışın üstünde tutmuş olabilir birde sahildeyim Ahmet yesevi (Esenyalı) yüksekte onunda artısı var

• Bu sistem bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bulunduğum yer Reşitpaşa rakım 140, fakat yine de çok kötü. Bütün İstanbul DEK lerle coşarken bizde birşey yok. Açıkçası bu kadar kötü olacağını beklemiyordum. Ne DEK ten ne de cepheselden birşey alamadık.

Bende bu sistemin bu kadar kötü olacağını sanmazdım. Cmt gece hafiften başalayan kar bile tutmuştu hemen pazar sabahı uyandığımda etraf bembeyeazdı dedim şuan böyleyse bugün 20 cm oluruz. Ama tam tersi sabah tutan kar bile o kdar yağışa rağmen eridi bu sefer dedim dekler vae boğaz hattını sever dün 5 km batımız bugün 5 km doğumuz dekten yıkılıyor daha da konumum adına bu sistemdeb bişey olmaz. Sıcaklıkdan bahsetmiyorum bile -1 i bırak 0.5 bile altına inemedik. Poyrazlı sistemlerde -12 de değil -16 falan lazım artık bunu anlamış olduk

Tothenamadı

• Burda boş kalan yerler hafif beyazladı arabaların üstüne ekleniyor zaten böyle devam ederse şahane olur araçlarda en az 20 cm bekliyorum

• Ooo reis bende sifadayim şuan maşallah çok güzel yağıyor

aynen kardeşim maşallah ya 4 senedir ilk defa bu kadar çok yağdı buraya çocuklar gibi sevindim yeminle öğlen atacam kendimi dışarı şimdi iş başındayız