İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Şaka bir yana kırmızı mor eko kar yağdığını düşünsenize :O

Tothenamadı

• Şaka bir yana kırmızı mor eko kar yağdığını düşünsenize :O

düşüncesi bile güzel çok çok sağlam kar bırakır

...

• Resmi Gönderi

Şaka bir yana kırmızı mor eko kar yağdığını düşünsenize :O

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şöyle bişey olur herhalde

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şöyle bişey olur herhalde

Geçen sene 17 Şubat 2021 sabahı daha yoğununu canlı canlı yaşadın hem de şimşekler eşliğinde. Hayatımda şu ana kadar gördüğüm en yoğun kar yağışıydı, arada bu video gibi lapa lapa arada tipili yağarak 1 2 saatte 12 20 cm örtü yapmıştı

Tothenamadı

• Aynen o sistem çok sağlam dek yağışları vardı. Uzun sürse bı gecede yarım metreyi devirecek cinsten.

Mezosiklon çok güzel konumlandı tam üstüme indirdi yağışlar, DEK değil cephe gibi yağıyordu. Eğer o yağışlar olmasa çok büyük hayal kırıklığı olacaktı sistem, saatlerce kar yağıp tutmamıştı erimişti şıpır şıpır

Tothenamadı

• Mezosiklon çok güzel konumlandı tam üstüme indirdi yağışlar, DEK değil cephe gibi yağıyordu. Eğer o yağışlar olmasa çok büyük hayal kırıklığı olacaktı sistem, saatlerce kar yağıp tutmamıştı erimişti şıpır şıpır

hocam o mezosiklon sakarya’ya inseydi çok iyi olurdu. çok takip ettik ancak biraz doğuya indi ona rağmen karadenizdeki nemi üstümüze yöneltti. bende hatırlıyorum çok müthiş bi kar yağışı olmuştu

• hocam o mezosiklon sakarya’ya inseydi çok iyi olurdu. çok takip ettik ancak biraz doğuya indi ona rağmen karadenizdeki nemi üstümüze yöneltti. bende hatırlıyorum çok müthiş bi kar yağışı olmuştu

Yarın bulursam çektiğim videolardan atmaya çalışırım, en az 1 saat araba sesi yoktu herkes yolda kalmıştı sabah :)

Tothenamadı

• Genç arkadaslar bilmez. İstanbul'da 1978-1990 arası öyle karlar yağdı ki.. Ben 1980'lerde Avcılar'daydim. Her sene okullar 1 ay tatıl olurdu. Benim bir kizagim vardı, kar 1-1.5 metre olduğunda kizagimla kayardim yokuş aşağı.

• Esenlerde Sıcaklık 9.6 dereceden 7.6 Dereceye indi :)

...

• Resmi Gönderi

Genç arkadaslar bilmez. İstanbul'da 1978-1990 arası öyle karlar yağdı ki.. Ben 1980'lerde Avcılar'daydim. Her sene okullar 1 ay tatıl olurdu. Benim bir kizagim vardı, kar 1-1.5 metre olduğunda kizagimla kayardim yokuş aşağı.

Hah tamda bu işte.

Yanıma benim gibi bir kaç kar delisi bulsam vallahi de bu yaşta kızakla tur ederim :):)

• Kar başladığında okulun bahçesine giderdik, bilirdik ki okul yine tatil edildi. Bir elimizde kitaplar,bir elimizde (futbol veya basketbol) topu olurdu. Derdik ki:"Nasıl olsa tatil olucak, maça başlayalım" :)