İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Kocaeli de hava açık ya yıldız var İstanbul kopuyor biz ne zaman kopucaz acaba

İnşaALLAH

Demeyi öğrendiğin zaman

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Abi ama ben bu sistemde de güzel kar göremedim ki hep İstanbul alıyor güzel yağışları

Maşallah de o zaman İstanbul a

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 2017 çok başkaydı 60 70 cm kar vardı bu da efsaneydi bizim için ama bir 2017 değildi ama bu bir günde yağdığı için unutulmazlar efsaneler arasına girer

O sarıların bize gelme imkanı var mı konumumuz için konuşuyorum

• Avrupa'ya doğru geliyorlar fakat güçleri azalabilir karaya inince

Şu banda bi katılsak bizde yeşil yeşil :D

• Henüz sistem bitmedi ama konumum için kısaca bir sistem değerlendirmesi yapmak istedim.

Son 2 sene özelinde değerlendireceğim çünkü 2017 - 2021 arası hepimizin bildiği gibi rezaletti. Şuana kadar olan bölümde net bir şekilde konumumda Ocak 2021 sisteminin altında kalmıştır, Şubat 2021 ilede benzer sayılır ama kar örtüsü bu sistemde daha kaliteliydi. Ama şehir geneline bakarsak sanırım 2017 sonrası açık ara en iyi sistem özellikle boğazın batısı kara gömüldü ve gömülmeye devam ediyor, onlar adına mutluyum çünkü benim için daha iyi olan Ocak 2021 sisteminde yıldızları saymışlardı. Yani bu sistem beni ne üzdü ne de çok sevindirdi orta şekerli tatlı bir sistemdi :)

Tothenamadı

• açıkcası beni tatmin etmedi şu haliyle ilerki saatlerde ne olur bilemem tabi

• Bu sistem konum bazında bile 2017 ile kıyaslanmaz kıyaslanamaz bence, 2017 çok adaletli bir sistemdi bir daha gelmez onun gibisi

Tothenamadı

• Ben bu sistemi burada bırakıyorum. Sinan abimin dediği tarihlere fokusum artık

Tothenamadı

• bir yer 50 cm alıp avrupa boğaz ve anadolu 20 cm alacaksa o efsane falan değil kestanedir