İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• şileye inerse neresi kopar bohaz hattı kopar mi

10 km alandaki yeşiller batıya daha çok yararlı olur

...

• Hocam olur mu öyle şey ya Şile ile Kandıra ne kadar yakın olabilir. O kadar fark ediyor ki ikisi arasında olması.. Bir de belirttiğiniz gibi inme beklemiyorum güney batılı bir yönü var şu anda aşağı inerken düz inmesini beklemediğim için Şile Merkez gibi duruyor rotası

• Hocam olur mu öyle şey ya Şile ile Kandıra ne kadar yakın olabilir. O kadar fark ediyor ki ikisi arasında olması.. Bir de belirttiğiniz gibi inme beklemiyorum güney batılı bir yönü var şu anda aşağı inerken düz inmesini beklemediğim için Şile Merkez gibi duruyor rotası

tam şile merkeze inerse mükemmel görüntüler olur ama hiçbir model şile merkez olarak göstermiyor dediğin gibi olursa güzel olur tabi

(düzelteyim gfs tam merkeze vermemiş)

...

• tam şile merkeze inerse mükemmel görüntüler olur ama hiçbir model şile merkez olarak göstermiyor dediğin gibi olursa güzel olur tabi

Modellere göre batılı gelmeye başladı zaten son saatler için ama ısrarla Winter hocamız gündüz doğulu diyince ben oraya da yazmıştım çok doğulu verdiniz tahmini diye ilk tahminde.

• Modellere göre batılı gelmeye başladı zaten son saatler için ama ısrarla Winter hocamız gündüz doğulu diyince ben oraya da yazmıştım çok doğulu verdiniz tahmini diye ilk tahminde.

bende şaşırdım aşırı doğulu verince :008: kandıra ile şile arası 60 65 km var diyebiliriz çok şey değişir tabi ama yaşayıp görücez

...

• Resmi Gönderi

Sistem bitti,fosladi,daha yagmaz diyenlere artık uyarı verilecek...

Biz size diyoruz ki göz guneylerse yağışlar dahada assagiya inecek ki öyle olacak.

• bende şaşırdım aşırı doğulu verince :008: kandıra ile şile arası 60 65 km var diyebiliriz çok şey değişir tabi ama yaşayıp görücez

Aynen düşün ki bize 15 km batılı yetiyor 65 km çok farklı :D Avrupa yakası yeşil kütleye hazırlansın