İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Diyagramda dün 6 si için %70 kar yazarken şimdi %50 yazıyor

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Diyagramda dün 6 si için %70 kar yazarken şimdi %50 yazıyor

Sadede 6’sı değil ileriside bozmuş bu sistemde en azından yağışımız bol diyerek yaşayıp geçicez

Tothenamadı

• -8 normal şartlarda kar sınırı olması gerekiyor ve zaten -10lar üzerimizden ayrılmıyor gfs ye göre. yani hala umut var diye düşünüyorum.

ve zaten gfs dün pazartesi öğlen 13 de -12 leri sokmuştu istanbula şuan pazar sabahı 7 de gösteriyor diye anımsıyorum.

bir kaybımız yok bence.

Hocam keşke dediğiniz gibi olsa ama akşam GFS diyagramında pazartesiden sonrası için bariz bozulma var öğlen diyagramına göre, tabii ki bu sene ne modeller ne de ortalamaları hiçbir güven vermiyor ama ben örtülük kar alma ihtimalimizin çok düşük olduğunu düşünüyorum alçak kesimler için. İnşaallah düzelmesini ümit ederek takibe devam ❤️

Tothenamadı

• Hocam keşke dediğiniz gibi olsa ama akşam GFS diyagramında pazartesiden sonrası için bariz bozulma var öğlen diyagramına göre, tabii ki bu sene ne modeller ne de ortalamaları hiçbir güven vermiyor ama ben örtülük kar alma ihtimalimizin çok düşük olduğunu düşünüyorum alçak kesimler için. İnşaallah düzelmesini ümit ederek takibe devam ❤️

Ben umutluyum hâla inşaAllah daha güzel olur tabi ama elimizdekiyle yetinmeyi bilicez çocukken böyle öğretmişlerdi.

havada da olsa kar görmeyi özledik forum olarak. geceleri sokağa çıkıp hafif örtü yapmış sokaklarda yürümeyi radar takibi yapmayı vesaire

...

• Ben umutluyum hâla inşaAllah daha güzel olur tabi ama elimizdekiyle yetinmeyi bilicez çocukken böyle öğretmişlerdi.

havada da olsa kar görmeyi özledik forum olarak. geceleri sokağa çıkıp hafif örtü yapmış sokaklarda yürümeyi radar takibi yapmayı vesaire

Kar yağdığını gördüğüm gibi kendimi sokağa atıcam zaten hocam istersen sabah 5’te yağsın 😂

Tothenamadı

• Kar yağdığını gördüğüm gibi kendimi sokağa atıcam zaten hocam istersen sabah 5’te yağsın 😂

Hayırlısı olsun diyelim. bir ara forumdakiler ile toplanıp kartopu savaşı yapalım takımlı o.O

...

• Hayırlısı olsun diyelim. bir ara forumdakiler ile toplanıp kartopu savaşı yapalım takımlı o.O

Emirgan korusu ya da Atatürk kent ormanı iyi aslında 😂

Tothenamadı

• Atatürk kent ormanı bir tık daha iyi rakımı yükselen biraz😅

Bencede hocam 2021 şubat sisteminde oraya gitmiştim konumumda cıvık ve az bir örtü vardı, orada katur kutur karda yürüdüm

Tothenamadı