İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• GEFS ortalama şov yapıyor, diyagram için sabırsızlanıyorum

Tothenamadı

• Acemi olarak zamanında kazandığım basit tecrübeden yola çıkarak, 1-2 gün daha kar verirse modeller benim için kar ihtimali yüzde yüzdür. Tamamen tecrübeye dayalı bir tahmindir.

Kaç senedir bu işin içindeyim kimse karşı gelemez 6 senede bir şeyler öğrendiğimi herkes bilir ve inkar edemez bence 😎😎🌬️

• Tarihe baktığımızda zaten kar için tam zamanı. Tarihe uygun sistem gösteriyor modeller bu mantıkla baktığımızda bencede bir şeyler olur artık. Artık tam zamanı yanii Bi zahmet

• 12-13-14-15 ocakta istanbulda olacağım. İnşallah güzel bir kar yağışına denk gelirim, hep DEK izlemek hayalimdi. Giderim karadeniz tarafına izlerim dek olursa. 😊

• diyagram kötü fark ettiyseniz sadece 11-12 ocak hamak kurulmuş sonra yükselişe devam 1veya 2 günlük sistemden hiçbişey olmaz bence hiç beklentiye girmeye gerek yok yani bana şimdi laf söyleyenler olur ben kötü bir niyetle bi olumsuz bisey demiyorum diyagramda gördüğümü söylüyorum size sadece bu 11ve 12 sinde biraz inme var sonra hemen çıkıyor zat3n bu gördüğüm

• Polar sistem rutin 1-2 gün sürer.Zaten şuan beklenti o yönde.Ardından 2.sistem kovalarız ocak ayın da 2 tane sistem var.Bu sistem de ortalama bir sistem diyebiliriz şuan için istanbul adına

• diyagram kötü fark ettiyseniz sadece 11-12 ocak hamak kurulmuş sonra yükselişe devam 1veya 2 günlük sistemden hiçbişey olmaz bence hiç beklentiye girmeye gerek yok yani bana şimdi laf söyleyenler olur ben kötü bir niyetle bi olumsuz bisey demiyorum diyagramda gördüğümü söylüyorum size sadece bu 11ve 12 sinde biraz inme var sonra hemen çıkıyor zat3n bu gördüğüm

Ben bu yorumu ciddiye almıyorum,siz de öyle yapın.

• Polar sistem rutin 1-2 gün sürer.Zaten şuan beklenti o yönde.Ardından 2.sistem kovalarız ocak ayın da 2 tane sistem var.Bu sistem de ortalama bir sistem diyebiliriz şuan için istanbul adına

Zayıf sistemleri saymaz isek evet 2 sistem var. +0 - 4 arası sistemlerimizde olur bence 1 ay içerisinde.

• Fazlasında gözüm yok boğazı yürüyerek geçeyim yeter 🤪

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Fazlasında gözüm yok boğazı yürüyerek geçeyim yeter 🤪

Bir ara maraton vardı koşu maratonu o daha yapılmıyor mu o.O

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Bir ara maraton vardı koşu maratonu o daha yapılmıyor mu o.O

Ona katıldık abi suyun üstünden kaya kaya gitmek lazım sarmadı 🤪

Tothenamadı