İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• havalarinsesi.com/attachment/20873/

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Dışarıdan geldim konumum için net 2017'den sonra en iyisi en az olduğu yer bile 7 - 8 cm civarı vardır tipi hala aralıklı olarak devam ediyor sıcaklık -1.1 derece keşke asyası avrupası ayrılmadan şu sevinci yaşayabilseydik darısı kar alamayan tüm ilçelerin başıja güzel bir başlangıö oldu benim adım inşaallah devamınıda alırız bugün fotoğraf çekmedim yarın güzel fotoğraflarla burdayım inşaallah hocalarıma verdikleri emekler için teşekkür ediyorum çok ağladık erken davrandık bazı konularda sizi bıktırdıysak affola (yazı biraz karışık olmuş olabilir aklıma geleni yazdım) ??

Tothenamadı

• Dün sistem çöp diyordu bazı kişiler şimdi ise seviniyorlar 1 günde milletin ruh hali değişti :D

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Avrupa yakası hic nasibini alamadı. Tabii yüksekler haric, ki bazi noktaları sağlam vurmuş. Sağlık olsun ama ben bu saatten sonra pek bir sey yağacağını düşünmüyorum. En azından konumum için. Eski kışlar başkaydı. Geldiğinde tatmin edip giderdi ne güzel. Neyse, herkese iyi günler.

• Resmi Gönderi

Avrupa yakası hic nasibini alamadı. Tabii yüksekler haric, ki bazi noktaları sağlam vurmuş. Sağlık olsun ama ben bu saatten sonra pek bir sey yağacağını düşünmüyorum. En azından konumum için. Eski kışlar başkaydı. Geldiğinde tatmin edip giderdi ne güzel. Neyse, herkese iyi günler.

Ilceniz nere

• Dün sistem çöp diyordu bazı kişiler şimdi ise seviniyorlar 1 günde milletin ruh hali değişti :D

kim iyi diyorki sistem çöp oldu avrupa için. bu saatten sonra avrupanın işi bitmiştir.:)

• Avrupa yakası hic nasibini alamadı. Tabii yüksekler haric, ki bazi noktaları sağlam vurmuş. Sağlık olsun ama ben bu saatten sonra pek bir sey yağacağını düşünmüyorum. En azından konumum için. Eski kışlar başkaydı. Geldiğinde tatmin edip giderdi ne güzel. Neyse, herkese iyi günler.

Katılıyorum

• En kötüsüde herkes sahillere bile 3-5 cm beklerken son dakika golüyle hiçbiryerin tutmaması =D

• 2019 ve 2020 sistemleri bile bu kadar hayal kırıklığı yaratmamıştır heralde. En azından 1’er gecede olsa bu sahilde ince bir örtü görmüştüm. Bu sistemde arabalar bile tutmuyor, sıcaklık 0’ın altına inatla inmiyor. Klasik rakım sistemi oldu. Umarım kışı güzel bir sistemle kapatırız...

• İstanbul Fatih' deyim sürekli bir yağış vardı. Ama kalitesiz yağıyor tutmuyor. Üstelik sıcaklık -1.2. Şuan zayıflıyor yağış. Yerler tutmadı hiç. Benimle aynı durumda olan herkese geçmiş olsun.