İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• perşembe cuma yağmurlu gösteriyor mgm bugünün yağan karının tadını çıkarın :D perşembeye birşey kalmayacak gibi

Yağan bir şey olsa tadını çıkarcam hocam :bakiskacirma:

Boğaz hattı harici örtü olmayan dek bandı vurmayan yer kaldı mı kuzenim pendik için 2017 bile bu kadar kar yapmadı burda dedi

Tothenamadı

• Yağan bir şey olsa tadını çıkarcam hocam :bakiskacirma:

Boğaz hattı harici örtü olmayan dek bandı vurmayan yer kaldı mı kuzenim pendik için 2017 bile bu kadar kar yapmadı burda dedi

aydos taraflarında bel hizasına kadar karlı diyorlar. pendik için bi diz boyu fena olmaz :D

...

• Üsküdar bol bol kar almış zaten o da buna ek olucak kütle geniş olduğu için bir çok yer etkilenicek bu cephede

Fıstıkağacına gel bak bakalım 2 cm anca yağdı. Çimenler bile beyazlamadı tamamen

• Çok minik bir dek aldık kısa sürede sıcaklığı 2 derece düşürdü 2.5 den 0.5 e anlık araba üstleri tuttu bir bant yakalasak 5 10 cm olur

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

perşembe cuma yağmurlu gösteriyor mgm bugünün yağan karının tadını çıkarın :D perşembeye birşey kalmayacak gibi

Yüksekler bence yine kar alabilr.

• Hocam, okluzyon cephe etkili bir yağış bırakır mı ? Potansiyeli var mı, bilgileriniz rica olunur.

• Yüksekler bence yine kar alabilr.

ben konumum adına şanslı hissediyorum +100 rakımım var iç kesimlerdeyim ve yağmur olmasada bi kky sulu kar düşer gibi

...

• Resmi Gönderi

ben konumum adına şanslı hissediyorum +100 rakımım var iç kesimlerdeyim ve yağmur olmasada bi kky sulu kar düşer gibi

Evet o şans var

• kütleler çok mu hızlı hareket ediyor yoksa bana mı öyle geliyor anlayamadım, 10 dakika önce konumum adına radar bomboştu şimdi üstümden kütle gelmiş ve neredeyse geçip gitmek üzere.

• Resmi Gönderi

kütleler çok mu hızlı hareket ediyor yoksa bana mı öyle geliyor anlayamadım, 10 dakika önce konumum adına radar bomboştu şimdi üstümden kütle gelmiş ve neredeyse geçip gitmek üzere.

Rüzgar aktivasyonu hızlı olunca bulutlar da acele ile işleri varmışçasına gelip gidiyor. :)

• Bende bu sistemin bu kadar kötü olacağını sanmazdım. Cmt gece hafiften başalayan kar bile tutmuştu hemen pazar sabahı uyandığımda etraf bembeyeazdı dedim şuan böyleyse bugün 20 cm oluruz. Ama tam tersi sabah tutan kar bile o kdar yağışa rağmen eridi bu sefer dedim dekler vae boğaz hattını sever dün 5 km batımız bugün 5 km doğumuz dekten yıkılıyor daha da konumum adına bu sistemdeb bişey olmaz. Sıcaklıkdan bahsetmiyorum bile -1 i bırak 0.5 bile altına inemedik. Poyrazlı sistemlerde -12 de değil -16 falan lazım artık bunu anlamış olduk

Kesinlikle oyle. Yani DEK lere bakiyorum orda bile boslukta kaliyoruz. Kucukcekmece, Kartal gibi sahiller bile cosarken biz izliyoruz. Sinirlerim cok bozuldu. Ne hayaller kurmustum. Bir ara kizak bile almayi dusundum. Iyi ki almamisim.