Vücut geliştirme-Fitness

• yağsız kütlenin 3.4 kilo arttığını göstermiş ama buna vücuttaki su miktarı da dahil kas eklemesinin yanında vücudunun su tutması da etkili olmuştur. bir de bu cihazlar %100 verimli çalışan doğru sonuçları gösteren cihazlar değil zaten.

• yağsız kütlenin 3.4 kilo arttığını göstermiş ama buna vücuttaki su miktarı da dahil kas eklemesinin yanında vücudunun su tutması da etkili olmuştur. bir de bu cihazlar %100 verimli çalışan doğru sonuçları gösteren cihazlar değil zaten.

%100 doğru değil zaten fakat eski ölçüme göre bir karşılaştırma yapılıyor .

• Ben öyle işlerden pek anlamam.detayına da girmedim hiç suplamentlerin. ben aynadan anlarım gelişmemi. Kas kütlemi de hiç ölçtürmedim. Zaten kilo alarak başladığım için yağ kütlem çok az. Bu 6 aydır saldım sporu da biraz yağ birikmeye başladı göbek çevremde ve yanlarımda ama öğrendiğim bişey varsa o da asla bosa gitmiyor sporun. Bugün başlasam o yağları yakmam yeni başlayanlara gore çok daha kısa zaman alır. Kas kütlem de biraz söndü ama bi kaç defadır ara veriyorum başladığım gibi şişiyor. Yani öyle bırakınca sönüyor lafları boş.kendi yapmıyor çamur atıyor öyleleri.