Coronavirus COVID-19 Güncelleme ve Bilgilendirmeler

• Malum bugün haftalık vaka tablosu açıklandı orta ve doğu karadenizde aşırı vaka var özellikle sinop samsunda çok yüksek bir artış giresunda da bir miktar artış var. Ancak vakalar çok yüksek hepimiz sorumluluk bilincinde olup çevremizi de uyarmalıyız yoksa şehirlerimizi koruyamayız herkes kendi tedbirini kendisi alacak. Umarım vakaları düşürebiliriz durum şu anda kötü duruyor. Büyükşehirlerimizde de artışlar var bu açılma olmalıydı esnaf kan ağlıyordu insanlar çok sıkıldı il il önlemlerin en başından beri olması gerektiğini düşünüyordum şimdi oldu daha mantıklı bir uygulama 2 haftada bir iller açılıp kapanacaktır umarım bu belayı en aza indirmeyi başarabiliriz bu da bilinçli bir halkla olur

• Şimdi bide sınavlar yaklaşıyor tam virüs ortamı en azından bir süre daha ertelenmeli ya da hepten iptal olmalı sınavlar

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Şahsen okullarda pek bir yayılım olduğunu düşünmüyorum büyük sınavlarda oluşan bahçelerde kalabalık durumu sadece bana riskli geliyor o kadar

• Resmi Gönderi

Şahsen okullarda pek bir yayılım olduğunu düşünmüyorum büyük sınavlarda oluşan bahçelerde kalabalık durumu sadece bana riskli geliyor o kadar

Reis zaten ortaokullar ve ilk okullar otobuse binmiyor liseliler biniyor yayan olursa liseliler olur

• Orduda sokaklar tıklım tıklım haberlerde görüyorum hiç akıllanmayacaklar sanırım :bıktım:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Başlık altında mukemmel tartısmalar olmus cayimla birlikte okuyorum hepsini

• ülke geneli yasaklar geri gelmeli ve bir an önce aşılar temin edilip halk bir an önce aşılanmalı. bulunduğum şehir samsunda vaka sayıları çok yüksek ancak hastane doluluk oranında öyle aman aman bir artış yok virüsün yayılımını artırıp gücünü yitirdiğini düşünmeye başlıyorum tabiki aşılanmanında etkisi var.