Sohbetimiz Bol Olsun!

• Nasıl sonbahara girmeden Eylül sonlarına kadar sıcak hava sürdü. Martta öyledir.

Artık Eylül ayı yaz mart ayı kış ayıdır bana göre.

• Resmi Gönderi

Chevrolet Cruze 1.6 LS nasıl araçtır bilgisi olan varmı araba bakıyoruz da

Bir zamanlar fazlaca baktım Eren..

Araştırmak gerek . Çok memnun olan,olmayan.

Araç hantal diyen,seridir diyen.

Çok yakar az kaçar,lpg de sıkıntı eder diyen

Yorum çok .En iyisi baktırmak gerek iyi bir ustaya

Kendi fikrim ise şöyle..

Konforlu, yakışıklı bir araç..Bana bu yeter ama o zaman için almadık vesselam.

Nette yorum olan özellikleri yazan çok yer var.

Her kafadan bir ses çıkar.

Araba almak zor.En iyisi karar ver beğen al geç..

Birileri yorum ederse kafan çorba gibi olur kararsız kalırsın

Oku alltaki konuyu

https://forum.shiftdelete.net/…nasil-bir-aractir.493775/

• Whisper abi neden şiir yazar gibi alt satır yapıyorsun durmadan :'D

• Resmi Gönderi

Whisper abi neden şiir yazar gibi alt satır yapıyorsun durmadan :'D

Kim yazdı bu yazıyı diye düşünmeyin derim.

Gözü kapalı oku geç.Hemen benim yazdığım belli olsun diye ederim :)

• Whisper abinin karizmaca alıntılamalarına özendim :'D

• vade kısalıyor ne kadar geç o kadar kötü :)

????? ????? ??????? ????? ????? ?????????? ???????

• Şimdi haberim oldu. Gündeme atakan diye bir çocuk çıkmış zeki olduğu söylenmiş. Fakat yorumları ilkten okuyup sonradan videoyu izleyince. Bende o çocuktan çok ürkmeye başladım. Çocuk ne teorileri varsa, ne felsefe varsa hepsini ezberlemiş çatır çatır anlatıyor ama birisi karşıdan Allah diyince mimiklerinde bir değişiklik oluyor. Yorumlarda da. Zaten video saniyesini paylaşmışlar. Şu. Şu. Şu saniyede o çocuk annesi Allah diyince yüzü bir tuhaf oluyor diye. Bazıları bu çocuk normal değil bir tuhaflık var diyor. Ezberle zeki olunmaz diyenler var. Eğer o çocuğu bilmiyorsanız veya bakıp geçmişseniz. O çocuğu bir derinden araştırın derim. Durum cidden çok vahim. Birileri bir şeyler çeviriyor. Onu bu kadar ünlü yapan şey zekiliği değil. Zaten ezberlemekte zekilik değildir. Çok ürkütücü bir tipi var zaten çocuğun. Net bu işin içinde bir iş var.

• Araştırdığım o kadar komplo teorisinden sonra. Gerçek olan bir olayın izinden gidiyorum şuan. O çocuk göründüğü kadar masum değil. Dış güçlerin oyunu bu.

• Resmi Gönderi

Şimdi haberim oldu. Gündeme atakan diye bir çocuk çıkmış zeki olduğu söylenmiş. Fakat yorumları ilkten okuyup sonradan videoyu izleyince. Bende o çocuktan çok ürkmeye başladım. Çocuk ne teorileri varsa, ne felsefe varsa hepsini ezberlemiş çatır çatır anlatıyor ama birisi karşıdan Allah diyince mimiklerinde bir değişiklik oluyor. Yorumlarda da. Zaten video saniyesini paylaşmışlar. Şu. Şu. Şu saniyede o çocuk annesi Allah diyince yüzü bir tuhaf oluyor diye. Bazıları bu çocuk normal değil bir tuhaflık var diyor. Ezberle zeki olunmaz diyenler var. Eğer o çocuğu bilmiyorsanız veya bakıp geçmişseniz. O çocuğu bir derinden araştırın derim. Durum cidden çok vahim. Birileri bir şeyler çeviriyor. Onu bu kadar ünlü yapan şey zekiliği değil. Zaten ezberlemekte zekilik değildir. Çok ürkütücü bir tipi var zaten çocuğun. Net bu işin içinde bir iş var.

Boş işler .

• Boş işler .

Eren kusura bakma. Hiç hoşlanmam bak ben bunlardan. Olayın özünü Allah aşkına bir araştırıp tekrar gelirmisin bak şu videoları izle. Hakkında söylenen şeyleri. Bir duy gör dinle. Yorumlara bak sıkı bir inceleme yap ve geri gel.