Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Mgm yine abartmış

Dün de böyle yaptı sebebi ney bunun garezi mi var acaba sence kaç derece olur pazar gündüz/gece

• Benim anlamadığım sistem fos çıktı , yağmur yagadi , iste bilmem ne bilmem ne , gibi konuşan insanlar bende yağmur bekliyordum kar yagadi , hemde rakım olarak yuksek balıkesir merkezde bile bu kadar yapamamıştır , bandırma yağmur aldı, susurluk dan daha önce kar yağışına döndük , şükür edin bence ilkönce daha sonra isyan edersiniz

• Bursa dek almaya müsait değil. Özellikle merkez ve doğusu hiç değil. Kuzeyinde Samanlı Dağları var kütleler o yüzden çoğu zaman ulaşamıyor. Nilüfer ilçesinden itibaren batısı ise daha müsait. Rüzgarın poyraz olduğu durumlarda batı etkilenir. Yıldız olursa tüm şehrin etkilenme ihtimali var. Karayel olduğunda direkt Batı Karadeniz'e yol alıyor zaten. ULL olursa ancak o şekilde deklerden sağlam etkilenir 17 Şubat 2015 gibi. Bu sistemde de aşırı etkilenmez.

• İnegöl e hiç kar yağmadı , cumartesi ve pazar günü için ihtimal varmı acaba :-(

• İnegöl e hiç kar yağmadı , cumartesi ve pazar günü için ihtimal varmı acaba :-(

Evet var. Yarın akşam başlar. Beklentini minimum tut muhtemelen Pazar sabahı 3 5 cm örtü olur.

• Bursa dek almaya müsait değil. Özellikle merkez ve doğusu hiç değil. Kuzeyinde Samanlı Dağları var kütleler o yüzden çoğu zaman ulaşamıyor. Nilüfer ilçesinden itibaren batısı ise daha müsait. Rüzgarın poyraz olduğu durumlarda batı etkilenir. Yıldız olursa tüm şehrin etkilenme ihtimali var. Karayel olduğunda direkt Batı Karadeniz'e yol alıyor zaten. ULL olursa ancak o şekilde deklerden sağlam etkilenir 17 Şubat 2015 gibi. Bu sistemde de aşırı etkilenmez.

Sağolun hocam bende Marmara Bölgesi'ne yeni alışmaya çalışıyorum bu bilgileri öğrenmem iyi oluyor yeni yeni Meteorolojiyi kavramaya başladım teşekkür ederim.

• Konu pasif canlanın gençler. Karalara bağlamayın hemen dua edin Allah'a yağdıran da o yağdırmayanda modellerin değil Allah'ın dediği olur.bu arada az ile yetinmeyen çoğu bulamazmış.

• Kocaelideki kar yağışınıda azalttı 2-5 cm arası

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice: