Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• bursa için arkadaşlar son şans olarak bu gece yada yarın kar yağışını aldık aldık alamadık bitti dün geceden beri hala yağış yok ya kafayı yedirtcek bana .. sanki şehir dışlanmış abi kar yağmıyor ya kupkuru bir ayaz başka birşey yok.

keşke hiç beklenti içine girmeseydim.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Kaplikaya da mahallede 15 cm den fazla kar var aşağılarda yok malesef bu sistemde adam gibi yağış alamadık bunun sebebide rüzgarla gelen yağış bursaya yaramıyor sakın yağan kar yarıyor

• Kaplikaya da mahallede 15 cm den fazla kar var aşağılarda yok malesef bu sistemde adam gibi yağış alamadık bunun sebebide rüzgarla gelen yağış bursaya yaramıyor sakın yağan kar yarıyor

kaplıkaya yüksek evet konumumda 10 cm kar var . merkezde 1 cm 2 cm falan.

istediğimiz yağışı alamadık yağış az. yağış çok olsaydı her türlü en az 25 30 cm alırdık.

hava durumuna baktım bu gece ve yarın son şansımız bursa olarak.

bu gece ve yarın 12 13 kg yağış vermiş. çarşamba zaten yağış etkisini iyice kaybediyor.

inş yağar güzelim sistemi boş geçmeyelim zaten bi dahada yağmaz büyük ihtimal kış bitiyor. ::(

bende ortayoldayım kurtbasan altı :) farkediyor yukarı ile burası baya :)

• Bursa sürprizleri sever belli olmaz gece bi başlar kar 20 cm koyar sabah kaşar 14 ocak sisteminde mgm hiç uyarı vermedi kimse konuşup dillendirmedi 40 cm kar aldık suanda yine uyarı yok açıklayan yok diye pek takmıyorum bi bakmışın gece başlamış sabaha 15 cm koymuş yükseklere belli olmaz suanda zaten benim gordugum e gece 12 den sonra bi kütle giriyor sabah 9 10 a kadar etkili ek gibi bozulmassa 10 cm den fazla birikintisi yapacak bursada

• bursanın batısında yoğun kar var ama merkeze 15 20 km mesafede.. ordan buraya gelmiyor o dek... asılı kalıyor ... ve kuzeyide öyle 10 15 km kuzayi yoğun kar var sislenmiş belli oluyor. orta kısım :D çok bulutlu standart :)

• Bu geceden ve yarından ümitliyim açıkçası sıcaklık -1 civarına düşüyor ve dekler denk gelirse sağlam örtü yapabilir.

• Bu geceden ve yarından ümitliyim açıkçası sıcaklık -1 civarına düşüyor ve dekler denk gelirse sağlam örtü yapabilir.

eğer Kandıra tarafında Aysan olabilir ama izmit'in güneyi dek konusunda her zaman şanssızdır.

• eğer Kandıra tarafında Aysan olabilir ama izmit'in güneyi dek konusunda her zaman şanssızdır.

körfez tarafındayım.

• Kocaeli dek alır relax :)

Hocam ayıptır söylemesi merkez tarafında abdestsiz gezen çok heralde bu zamana kadar 1-2 defa dek gördüm tam.ustimuze gelirken eridi ??? bu arada izmit merkez de sıcaklık sorunu varmi