Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Şuanda tipi var kar ara ara yoğunlaşıyor.Görüş mesafesi sıfıra indi resmen,karşıki bina gözükmüyor.Ben bu sistemi çok sevdim.

• Şuanda tipi var kar ara ara yoğunlaşıyor.Görüş mesafesi sıfıra indi resmen,karşıki bina gözükmüyor.Ben bu sistemi çok sevdim.

Mehmet Ali paşa şuan göz gözü görmüyor insanlar yolda yuruyemiyor aşırı derecede tipi var

• Ben o dediğin yeri biliyorum,orada teyzem oturuyor.

• Afet derecesinde yağıyor.Böyle giderse akşama 50 cm rahat olur.

• Afet derecesinde yağıyor.Böyle giderse akşama 50 cm rahat olur.

Kesinlikle arabalar falan kaldı yüksek ihtimalle şuan tramvay çalışmayı durdurmuştur Ömer canlı kameralardan bak çok felaket

• Körfez yıkılıyor adeta.Kaldırım yolla birleşti.

• Gölcük'te aynı İzmit gibi resmen yıkılıyor saatlerce dek aldık cephe yağışı gibi aynı. Maşallah bitmiyor dekler halada devam ediyor

• Körfez yıkılıyor adeta.Kaldırım yolla birleşti.

Gölcük'te aynı İzmit gibi resmen yıkılıyor saatlerce dek aldık cephe yağışı gibi aynı. Maşallah bitmiyor dekler halada devam ediyor

Vallahi bana kalsa 2-3 gün devam etsin böyle müthiş hissediyorum şuan ????????

• Yalnız sıcaklık 0.7 oldu sende sıcaklığı kontrol et sorun oluşmaya başladı biraz

• Tepemize kutup indi resmen.karadeniz kar olup yağdı.

• Tepemize kutup indi resmen.karadeniz kar olup yağdı.

hayırlı olsun tadını çıkarın biz burda 2 3 bukle birşeyler yakalama derdindeyiz körebe oynuyoruz :D

...

• sinir yaptım cok fena kütleler karacabey, susurluk o istikamette aksamdan beridir ayrılmadı , azıcık geniş olsa bantlar bizde kar alicaz, bu sistem de nasip isi , bizim nasipde yokmuş :/