2020-2021 Kışı Ön Tahminim

• Çok iddalı bir tahmin ozaman bukadar insan biz boşa model takip ediyoz.

Sadece kar takibi değil de bütün sistemlerin takibi yapılırsa bir nebze dolu bir model takibi olur.

TUCKBOİ

• Tüm moralim bozuldu :( Bundan sonra kardan ümidi kesiyorum:(

Batıda düşük rakımlı bir ilde yaşıyorsanız kesebilirsiniz.

TUCKBOİ

• Herkezin moralini bozmaktan başka bişey değil bu tahmin

Genelleme yapmadım. Dikkatli okuyan biri bu tahminden olumlu paydalar çıkarabilir. Ege ve akdeniz bölgelerinde yağış artışından bahsetmişim mesela. Olaya sadece kar gözüyle bakarsanız daha çok moraliniz bozulacak.

TUCKBOİ

• Genelleme yapmadım. Dikkatli okuyan biri bu tahminden olumlu paydalar çıkarabilir. Ege ve akdeniz bölgelerinde yağış artışından bahsetmişim mesela. Olaya sadece kar gözüyle bakarsanız daha çok moraliniz bozulacak.

Evet abi herkes kar bekliyor yağmur yazında yağıyor biz kar istiyoruz yılda 1-2 defa falan kar yağıyor

• Ben Karadeniz'de oturuyom ondan olabilir

• Ben Hatayda yaşıyorum. Keseyim mi ben de

Yükseltiye göre değişir. Her geçen yil daha ılık daha yağışlı bir iklime doğru gidiyor sizin oralar.

TUCKBOİ

• Evet abi herkes kar bekliyor yağmur yazında yağıyor biz kar istiyoruz yılda 1-2 defa falan kar yağıyor

Yüksek rakımlı bölgeler için umut devam ediyor(tatmin edici bir kış mevsimi için).

TUCKBOİ

• Sinan

Konuyu kapattı.
  • Abi Kocaeli Gebze kaç olduğunu bilmiyorum ama en az 250 vardır bide İstanbul şile 200 rakım üstü falan ama onuda tam olarak bilmiyorum