Gokhan6167 tarafından yazılan gönderiler

Adamın biri arpa aramaya giderken elindeki buğdaydan olmuş.sen önce elindeki buğdaya sahip çık 1 hafta 10 günlük sistemleri bekle.

Ha bu ara arada yanlış anlaşılmasın Şubat Şubatıgını yapar ama daha bugün ayın 23 ü bugün ile 8 gün var daha Ocak ayının bitmesine. şuan şartlar bizim tarafımızda olduğu için konuşuyoruz yarın Şubat gelir bizim tarafımızda olmaz o zaman deriz keşke o küçümsedigimiz sistem daha iyi olsaydı

Kusura bakmayın hocam ama ben elimde bir buğday göremiyorum hala cılız soğuktan ya da günü birlik sistemlerden başka bişey yok modellerde..

Trabzon iyi kura çekmiş çeyrek finale kalırız. Şu kupayı alabilirsek iyi olcak ama hala orta saha ve bek transferi yok piyasada maalesef

Sahutt bir laf söylüyorsan arkasında duracaksın eğer duramıyorsan söylemeyeceksin demişler. Yazdığına alıntı yaptım bak bir daha anlarsın burda alaycı bir tavırla satma imasında bulunduğunu. Bak istersen bende yazayım Demişsin ki Fenerbahçe'ye nasıl oynayacak her sene aynı terane aynı trabzon bakalım fener maçında nasıl bir hırsla oynayacak merak ettim falan filan. Neyse daha fazla tartışmayacağım

Belliydi zaten Mustafa. Yorum yaparsam çok uzar . Yapmamak en dogrusu. Maçı izlemedim . Çünkü sonucu biliyorum. Her sene aynı terane . Aynı Trabzon bakalım fenerbahçe maçında nasıl bir hırsla oynayacak. Merak ettim doğrusu 🙂

Nedir kiskirtici olan abim ? Soyle de futbol tartışalım az

Belliydi zaten ne demek? Maç satmış iması yapıyorsun burda. Takımda gidecekler kalacaklar... Afrika kupasına gidenler bilmem neler bir dünya sıkıntı var. Daha transfer bile yapılmamış bu takımda sağlam bir bek sağlam bir orta saha bile yok. Ona rağmen ilk yarı gayet iyi mücadele etti. 2. golü yedikten sonra da maalesef takım dağıldı. Orta sahada top kaptırdı 2 defa 2 gol daha gördü kalesinde. Fenerbahçe'nin bizim maçta 2. golden sonra dağılıp 3 ü yemesi gibi. Trabzon Antalya maçında da fark yiyebilirdi. Antalya tek kale top oynadı yani Trabzon zaten kötü haftalardır ona rağmen bişeyler yapmaya çalışıyor. Trabzonspor üzerinden kimse maç satma iması yapmasın. Yoksa bende geçmişte kimin kime neler sattığını neler yaptığını masalarda ne dolaplar döndüğünü konuşurum burda.

Belliydi zaten Mustafa. Yorum yaparsam çok uzar . Yapmamak en dogrusu. Maçı izlemedim . Çünkü sonucu biliyorum. Her sene aynı terane . Aynı Trabzon bakalım fenerbahçe maçında nasıl bir hırsla oynayacak. Merak ettim doğrusu 🙂

Bu kışkırtıcı mesaj değil mi kardeşim benim?

Doğu üst bileti aldım akşama maçtayım eğleneyim yeter bana sadece geri top izlersem 70 te bile çıkabilirim

Skoru alırsak 70 e kadar isterse uğurcan baskı gelmediği sürece 80 ene kadar ayağında bekletsin topu umrumda olmaz

Trabzonspor - Galatasaray maçının VAR Hakemi Özgür Yankaya oldu

Zerre güvenim yok bu arada kendisine daha güvenilir bir VAR hakemi atanabilirdi

İsterse Abdurrahim Albayrak olsun Trabzon yenecek inşallah

Gökgürültülü kar deyince aklıma Aralık 2013 ve Ocak 2022 geliyor. Özellikle Aralık 2013 gökgürültülü kar yağışının efsanelerinden biridir. Galatasaray Juventus maçını hatırlayanlar iyi bilir.