SameT. tarafından yazılan gönderiler

Samsun eylül ayı sıcaklık rekorunu kırdı eski rekor 38.3 tü bugün 38.7 ile kırmış oldu.

Konum ilkadımda 41.0 derece olmuş.

Salıpazarı 41. 5 ile maksimum değer.

Bursada ben senelerdir 41 derece görmemiştim. 2000 senesini hatırlıyorum tv 42 vermişti 43 .8 olmuş o zamanda çocuktum zaten birşeylerin farkında olmuyorsun .) 2000 sene haricinde ne zaman 41 derecfe oldu bilmiyorum hatırlamıyorum . olmuştur illa

Samsuna geldik ilkleri yaşadık gerçekten enterasan yaz bitti giderkende parçalayarak gitti :)

pasted-from-clipboard.png

Bursaspor geçen sezon küme düşmüştü.İçimden dedim bir bakayım nabıyor bunlar diye.

Rezalet. 3 haftada 3 puan . takımların isminde bile hayır yok :) afyonspor yok çorumspor. bu tarz takımlara dahi yenilen ezik bir takım haline gelmiş Bursaspor yazıkki ne yazık .S

Hani futbolla pek ilgim yok ama bu ligdede bu kadar kötü olamassın yani. Umarım toparlar koca takım ne hale geldi yahu inanılır gibi değil.

Şampiyon olduğunda sevinmiştim 2010 da izmirde askerdeydim. Nöbet tutuyordum elimde keleş vardı dedim içimden havaya sıkayım şampiyonluğu kutlayım :) komutan içimden geçer diye yemedi :) komutan dehşet adam dövüyordu parçalıyordu .o zamanlar dayak serbest haliyle olmadı.

Güzelim takım Türkiyenin 2. büyük sanayi şehri arksında olmasına rağmen dünya paralar geliyor takıma ama yok bitirdiler

Orasını bilemem. ben sevmiyorum hani bana şöyle bir teklif sunsalar. deselerki 10 cm siklonmu ? 30 cm dekmi ben 10 cm siklonu deke tercih ederim.

Aralıksız yağışları seviyorum ben . Aralıklı yağıp duran yağışlar bana ters sinir oluyorum. .Birde heryer nasiplenemiyor .bir taraf hiç yağmıyor gibi birşey.

Keza yağmuri çinde geçerli öyle benim için oraj pek sevmem . Aralıksız kış yağmurları 40 saat 50 saat ee tabi böyle yağmıyor artık . 15 20 sene önceydi o tür yağışlar izi kaldı bazen yağıyor Böyle yağsın deyme keyfime

Beni mutlu eden sabah kalkıp yağdığını gördüğüm yağış akşam eve dönerken hala yağdığın ıgördüğüm yağıştır. sabah lakttığımda hala devam eden yağış türleri .Böyle yağdımı benden mutlusu yoktur. kar olsun yağmur olsun. .

siklon ya mart sisteminde işyerinde 3 cm kar vardı .evde 25 cm di merkezde 15cm evle iş arası 12 km

cephesel yağıştan gerisi boş sevmem tercihim her zaman büyük tabaka halinde yağan cephesei yagiş olmuştur

DEK aralıklı bölgesel.kar yağışları yaz yağmuru gibi .

Umarım alırız bu sene dek bana göre değil. Izleyici tarafı çok dekin

Aşk Filmlerini çok sevdiğim Tarık Akanın ölüm yıldönümü.1980 lerde aşk filmlerii bırakıp politip filmlerle işçinin yanında oldu hep 13 aralık 1949 . 16 Eylül 2016 Buraya bir dünya yakışıklısı bırakıyorum. Allah rahmet eylesin.

Resim

1991 senesine ait röportaj Kendi sesiyle fimlerinde dublaj vardı

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yapma be bro 1000 ayrı kişiye ne 1 mesajı😀 adamlar 1 kişiye binlerce mesaj atıyor haliyle bu değirmenin suyu nerden geliyor bu ısrar niye diye sormadan edemiyor insan. Örneğin ben hiç yoksa haftada 50-60 mesaj siliyorum son 1 senede belki 3000 mesaj silmişimdir.Işte bu ısrar niye derken kastettiğim bu.

kendimden örnnek vereyim o zaman bana 1 ay içinde toplam 45 farklı numaradan mesaj geldi 45 i de engelli

20 gün içinde ((aynı ))numaradan en fazla 40 50adet mesaj gelmiştir. daha fazla gelmemiştir. buda aynı numaradan günde 2 mesaja denk geliyor

Sitenin elinde 5.000 adet telefon numarası var diyelim günde her birine 1 mesaj atsa 5000 sms eder.

aynı numaraya tekrar 2 .mesaj atsa 10.000 sms eder. ayda eder 300. 000 SMS.

Elinde 50. 000 adet telefon numarası olsa günde 2 mesaj atsa toplam 100.000 sms eder.

yani 1 aya vurursak toplam gönderdiği sms sayısı 3 milyon SMS ediyor :)

1 .burnlar operatörlerle anlaşmalı olabilir küçük bir ihtimal

2. Bu işler için yapılmış özel hatlar var diye biliyorum ( turkcel vodafone turk telekom haricinde ) gizli özel üretim hatları dolandırıcılar için tasarlanmış yapılmış hatlar. tokatçılar bu hatları kullanıyor örnek vierirsek telefonda kendini polis larak tnaıtan kişiler bu tarz hatları kullanıyorlar sistem göremiyor bu hatları ismi cismi belli olmayan enterasan hatlar sen televizyonda dolandırıcılık yapıp yakalannaalrı görüyoprsun :) arka planda 3 katı daha fazla yakalanmanayanlar var Adamlar bu sistemle cenneti bu dünyada yaşıyor

yani bu tarz hat olduğunu net biliyorum böyle hatları temin edip ceplerinden para çıkmadan işlerini gönül rahatlığıyla kaygısız güvenli şekilde halledebiliyorlar. Hem yakalanmıyorlar hem paradan tasarruf.etmiş oluyorlar yaptıkları iş zaten yasadışı

düşün işte 50 .000 numaraya günde 2 mesaj atsa ayda 3 milyon mesaj atar. değişir bu rakam elindeki numara sayısına göre

(((((((((((((((((((((( Elinde 1000 adet numara olsa günde aynı numaraya 2 mesaj atsa günde 2000 mesaj atmış olur

1 aydada 60. 000 sms atmış olur bu adam faturalı hat kullansa bu iş için sadece mesaj şeklinde tarife kullllansa diyelim. ne kadar para öder?

60 bin sms e ?1000 lira fatura ödüyor diyelim elinde 1000 numaradan 1000 farrklı kişi var k bu 1000 kişinin 1 ayda en az 50 tanesi siteye üye olur 200 lira atsa siteye

ayda 6.000 lira para eder. tekrar kaybedip yükleme ayda en az 1000 üyeye 20 bin 30 bin para çok rahat kazanır. Yani sen ayda en az ihtimalle hiç birşey yapmadan 20 bin lira para kazansan ısrarcı olmazmısın aga siteye üye olan kişi olmasada bu yötemle bunlar o sms paao atmaz demekki işe yarıyorki yapıyorlar :) sadece 1000 farklı numaraya günde 2 tane attığın mesajla . oturduğun yerden 20 bin 30 bin para kazanıyorsun .en az 20 bin kesin. 1000 kişinde 50 kişi gelse siteye her türlüde gelir yani 10 bin kazan ya .:) en kötü ihtimal 10 bin ya ölüsü yani .1 ayda 60 bin sms kaç para tutacakki operotörle anlaşır . kaz gelcek yerden tavuk esirgenmez Israrcı olmasınmı? yoksa kim niye uğraşsın. )))))))))))))))

Yani aga elindeki telefon numarasıadedine bağlı 1000 kişi için noraml hat kullanır ama gidpte 20 30 bin ffarklı numara için mecburi dolandıcı hatları kullanıyorlar 1 ayda nerden baksan 500 bin 1 milyon SMS ediyor. + dahada artabiliyor tabi

DİP NOT totalde atılaN sms SAYISI tabikide çok fazla ama benim demek istediğim şuydu aynı numaradan günde 2 mesajdan fazla mesaj atmıyorlar

geliyor bana zaten sınıf 0 mesajları aynen benimde sürekli ana ekrana düşüyor.😡evet bir yolunu bulurlar atarlar yinede anlamadığım bu sms leri bedavamı atıyo bunlar 1 kişiye binlerce mesaj atmak nedir yahu.Bu kadar ısrar niye.

Bu kadar ısrarmı niye? Niye olmasınki aga yolunacak kaz arıyorlar belki 1 tane keriz düşer diye şansını zorluyor .. adamlar ekmeğinin peşinde yani onada hak vermek lazım

Sms leri bedava atmıyorlar elbette ama kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez aga.

1000 ayrı kişiye 1 tek mesaj 1 000 sms eder aralarından 10 tane keriz gelse siteye :) sen başarılısın demektir en kötü ihtimalle 100 lira atsa :D 1000 lira eder bu sarı 2000 3000 lirayıda bulabilir.

İşlem başarılı yani Bu şekilde para akışı sağlanıyor

Turkceli aradım ileti mesajlarını kapattım . Bakalım gelecekmi tekrar sınıf 0 mesajı. Turkceellde bilmiyor ne yağacağonı en fazla ekrana düşen sms leri kapatırız dedi iyi dedim bende kapat. bakalın çare olacakmı bu olay... bunlar böyle engellesen bile atarlar mesaj bir yolunu bulurlar .

Oğuzhan aga sanada başlarlar yakında bunlar SINIF 0 mesajları göndermeye :) FLAŞ mesah olarak geçiyormuş yani deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılan bir kod biçimiymiş. .kapattık bakalım ne olacak :)

pasted-from-clipboard.png