Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• 24 aralık salı günü orta kuvvette sağanak yağış görülecektir batı karadeniz kıyı iç kesimleri orta karadenizin iç kesimlerinde orta şiddet, orta karadenizin kıyı şeridinde yerel hafif sağanaklar görülecektir kayak merkezleri hariç yağışlar yağmur olarak görülecektir

• Önümüzdeki 1 hafta boyunca karadenizin kıyı illerinde kar beklentisi yoktur 1000 mt yüksekliğinden sonra yoğun kar yağışları görülecektir.yaylalara gitmek isteyen vatandaşların tedbirli olmasında fayda var.

Bolu'da kar zamanla yoğun olarak görülecektir.bolu dağından geçecek vatandaşlarımızın yanında zincir bulundurması gerekiyor.iç kesimlerinde yağışın durumuna göre kar yağışları görülecektir.

• Önümüzdeki 1 hafta boyunca karadenizin kıyı illerinde kar beklentisi yoktur 1000 mt yüksekliğinden sonra yoğun kar yağışları görülecektir.yaylalara gitmek isteyen vatandaşların tedbirli olmasında fayda var.

Bolu'da kar zamanla yoğun olarak görülecektir.bolu dağından geçecek vatandaşlarımızın yanında zincir bulundurması gerekiyor.iç kesimlerinde yağışın durumuna göre kar yağışları görülecektir.

Ocak 2 gibi özellikle orta ve doğu Karadeniz için bir sistem beklentisi görülüyor modellerde, sizin düşünceleriniz nelerdir teşekkürler

Yarın gece yollardayım hadi hayırlısı

• Ocak 2 gibi özellikle orta ve doğu Karadeniz için bir sistem beklentisi görülüyor modellerde, sizin düşünceleriniz nelerdir teşekkürler

Kıyılar yine sınırda kalacak gibi ancak yüksek kesimler kar yağışlı olabilir 600 mt üstü

• Ocak 2 gibi özellikle orta ve doğu Karadeniz için bir sistem beklentisi görülüyor modellerde, sizin düşünceleriniz nelerdir teşekkürler

Yüksek basınç etkisine gireceğiz bu nedenle yagışısız güneşli bir ocak il 10 günü bekliyor özelikle ocak 3 sonrası sıcaklıklar İstanbul dahil 10 derece üzeri olacak.

• Yüksek basınç etkisine gireceğiz bu nedenle yagışısız güneşli bir ocak il 10 günü bekliyor özelikle ocak 3 sonrası sıcaklıklar İstanbul dahil 10 derece üzeri olacak.

hocam 1 hafta sonra tekrar düşüş var

• hocam 1 hafta sonra tekrar düşüş var

Nerde düşüş var Bilal ben şuan ki modellere bakarak konuşmuyorum. Hatta şöyle bir durum olacak sıcaklıklar 12 ila 15 dereceleri görecek yine her bölge için konuşmuyorum ama soguk atak durumu yok

• Bekleriz hocam, 2 3 hafta bekledik, bi kaç saat ya da gün daha beklemezsek ayıp ederiz asıl

Aynen öyle kremlin bu hafta içinde kar bekliyorum.ayrıca bu gece ihtimal yüzde 90 kardı ama bir türlü dönmüyor bekleyip göreceğiz