Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Tokat şu an rezalet durumda hiç ümidim yok ama gece kar yağabilir belki.

• Tokat şu an rezalet durumda hiç ümidim yok ama gece kar yağabilir belki.

Sabaha beyaz örtü olcak kardeşim ??

...

• İnşallah olur ama gece yağacak kar galiba inşallah sabahda yağar da okula giderken görürüm.

• İnşallah olur ama gece yağacak kar galiba inşallah sabahda yağar da okula giderken görürüm.

Tatil değilmi okul

...

• 2-3 Ocak beklentiniz nedir sayın hocalarım ne olacak bu karadenizin hali ?

• 2-3 Ocak beklentiniz nedir sayın hocalarım ne olacak bu karadenizin hali ?

Karadeniz için ekstrem beklentim yok iç kesimler kar kıyılar için şuanlık birşey belli değil lakin şu anlık görüntüyü yorumlarsam karadeniz kıyıları karlakarışık 100 metre ve üstü kar alır.

• Karadeniz için ekstrem beklentim yok iç kesimler kar kıyılar için şuanlık birşey belli değil lakin şu anlık görüntüyü yorumlarsam karadeniz kıyıları karlakarışık 100 metre ve üstü kar alır.

Hocam Tokat 630 rakımlı hâlâ kar yok kafayı yiyeceğim ya can abi cumartesi saf kar göreceksiniz dedi inşallah görürüm

• 30 aralık pazartesi doğu,orta,batı karadeniz kıyı şeridende orta şiddette sağanak yağış görülecektir.Bolu,kastamonu,karabük hattı boyunca akşam saatlerinden itibaren,yağışlar kky ve kar olarak görülecektir. ( karabüğün merkezi kar almayabilir doğu karadenizde ise +500 metreden sonra kky ve kar görülecek!!

• 30 aralık pazartesi doğu,orta,batı karadeniz kıyı şeridende orta şiddette sağanak yağış görülecektir.Bolu,kastamonu,karabük hattı boyunca akşam saatlerinden itibaren,yağışlar kky ve kar olarak görülecektir. ( karabüğün merkezi kar almayabilir doğu karadenizde ise +500 metreden sonra kky ve kar görülecek!!

Karabük’ün yazacaktım küçük bir yazım hatası var

• Eldivenler Ve Botlar Çıksın Karadeniz Ay Ortasından İtibaren Başlıyoruz...