Akdeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Dersler müsaade ederse bu gece, etmezse yarın gece haftalık değerlendirme yapacağım. E artık yarından itibaren 12. Sınıf oluyoruz. Okuldaki 12 lere dün mezuniyet töreni yapıldı. Yarından itibaren son seneye giriyoruz. Fırtına gibi hem de 🌬️😎🔥. O yüzden bu haftalık tahminler biraz aksayabilir. Ben aksatmamaya çalışacağım. Yine de söyleyeyim dedim.

• Resmi Gönderi

Dostlar selamlar. Haftalık tahmin yapamadık bu hafta. Şu an müsait olabildim ancak. Bir bakayım dedim de. Önümüzdeki çooook uzun bir süreç içerisinde sıcaklıklar bile değişmiyor. Hiçbir hareketlilik yok. Yalnızca Antalya taraflarında yarın ve cuma yağış geçişi görülebilir. Ufak çisentiler halinde. Onun dışında kurak sürece devam☹️☹️. Asi Nehri tam manasıyla kurudu 😔

• Resmi Gönderi

Dostlar selamlar. Haftalık tahmin yapamadık bu hafta. Şu an müsait olabildim ancak. Bir bakayım dedim de. Önümüzdeki çooook uzun bir süreç içerisinde sıcaklıklar bile değişmiyor. Hiçbir hareketlilik yok. Yalnızca Antalya taraflarında yarın ve cuma yağış geçişi görülebilir. Ufak çisentiler halinde. Onun dışında kurak sürece devam☹️☹️. Asi Nehri tam manasıyla kurudu 😔

En kısa zamanda yağış ve yağışlar alalım her bölgede inşaallah

• Resmi Gönderi

En kısa zamanda yağış ve yağışlar alalım her bölgede inşaallah

İnşallah dayım. Düşün benim bile tahmin yapasım gelmedi. Normalde 1 damla yağış olacak olsa yazarım. Ama yok yani. Allah sonumuzu hayır etsin

• bende kıbrıstan yazıyorum.En son nisan başında yağmur yağdı.Sonra ada geneline tek damla düşmedi. İstanbula bakıyorum böyle kurak süreçte bile her hafta en az bir iki gün yağmur aksiyon hiç eksik olmuyor.Kafayı yağmurla bozmuş biri olarak ne üzücü bir durum.😢😢😢

• bende kıbrıstan yazıyorum.En son nisan başında yağmur yağdı.Sonra ada geneline tek damla düşmedi. İstanbula bakıyorum böyle kurak süreçte bile her hafta en az bir iki gün yağmur aksiyon hiç eksik olmuyor.Kafayı yağmurla bozmuş biri olarak ne üzücü bir durum.😢😢😢

Hoşgeldiniz, İnşallah yavru vatanımıza da en kısa zamanda hayırlı yağışlar gelmesi dileğiyle.

• Resmi Gönderi

Oguzhan hoşgeldiniz. Maalesef gerçekten üzücü bir durum . İnşallah kavuşuruz artık yağışlara. Çok uzun zamandır yağış yok dediğiniz gibi. Önümüzdeki bir süreç boyunca da önemli bir yağış yok 😨😨

• Resmi Gönderi

Selamlar herkese. Hayırlı akşamlar diliyorum. Derslerin yoğunluğu, okul cart curt derken bir tahmin, bir değerlendirme bile yapamadık. Bugüne nasip oldu. Zaten tahminlik pek bir durum olmadı. Haziran ayı için geniş bir tahmin yapmıştım geçen günlerde. Şöyle baktığım zaman gerçekten uğraşmaya değen bir tahmin olduğunu söylemeliyim. Gayet başarılı ilerlediğini söyleyebilirim. Ülkemiz coğrafyasına ineceğini beklediğim bir soğuk hava dalgasından da bahsetmiştim. Şu an çok konuşulan dalgadan🙂.

Şahut kardeş bize ne anlatıyon? Ne tırı vırı yaptın demeden sadede geleyim. 😃. Haziran geneli için tahmin yaptığımdan dolayı haftalık tahmin ve değerlendirmeleri için pek zaman ayırmadım. O tahmini yazarken de ekstra bir durum olursa eklemeler yaparım gerekirse tahmini güncellerim dedim. Hiçbirini yapamama gerek kalmadı

Tam isabete yakın bir tahmin olmasından dolayı.

İyi ki bir tahmin yaptın sen de. Altı üstü Haziran ayı. Sıcak kurak geçer de geç demeyin😃. Gerçekten ilk defa aylık tahmin yaptım. Ve çok zaman harcadım.

Uzun lafın kısası ilk defa yaptığım aylık tahmin şu 2 haftalık süre içerisinde gayet başarılı. Allah utandırmasın....

• Resmi Gönderi

Hatay'da bilmem kaç gün sonra 2 damla yağmur çiseldi. Keşke şöyle birkaç saat durmadan şiddetli bir şekilde yağsa. Ama pek mümkün görünmüyor. Hava durumu siteleri biraz abarttı yağışı. Gök gürültülü sağanak verdiler de. Öyle bir şeyin mümkün olmadığını söylemiştim☹️☹️