Genel Açıklama (Önemli)

• Beni tanimayanlar arkamdan salliyor. Bu gayet normal. Beni taniyipta sallayan ruh hastasi var. Ruh hastasi oldugu icin bunuda normal karsiliyorum. Beni taniyip ruh hastasi olmayan normal arkadaslarima yinede selam olsun. Yarin obur gun evlenip coluk cocuk sahibi olduklarinda,bakmakla yukumlu olduklari bir ailesi oldugunda neden boyle bir karar verdigimi anlayacaklar. O utanc onlara yeter. Diyeceklerim bu kadar. Bir sure buradayim. Sonra youtubeden devam etmeyi dusunuyorum.

https://m.youtube.com/channel/UCYhAIETOB70Kr3p7Xepkt7Q

Abone olup paylasirsaniz sevinirim. Baska hicbir siteye laf atilmayacak, polemige girilmeyecek, hakaret edilmeyecek. Sevgiler.

• Seni 2010'dan Bu Yana Tanırım Daha eski forumlarda Beraber Çalıştık Uzun bir süre Ayrı Kaldık Sen canını sıkma Eskiler Olarak seni bilen biliyor Bilmeyen Kendi Gibi Bilir.

• Resmi Gönderi

Efsane-Semih üstadım sen gerçekten kalbi güzel bir üstadımızsınn, bunu en kalbi duygularım ile söylüyorum. 2010 senesinde ilk platformun olan yerde takip ederdim. Araya bazı sebepler girdi.kader bazen ayırsa de Ne diyelim gönüller bir olsun dedik ve kader yine seni bizimle buluşturdu. İnşallah daha nice güzel seneler görürüz hep birlikte.