Model Paylaşımı Ve Yorumlama - Şubat 2021

• neyse, bu cacık oldu. İyi geceler

• uyuyamadım. İskandinavya da basınç yükseliyor. Azkr yükseliyor.

• bir sey cıkmaz ordan.yat uyu en güzeli.300den sonrası her saat güncellense bıle degısır.iyi geceler

• bir sey cıkmaz ordan.yat uyu en güzeli.300den sonrası her saat güncellense bıle degısır.iyi geceler

Dostum burası model yorumlama yeri. Zaten değişecek. Burada çıktıyı yorumladım

• kotu bır sey demedım.cok kotu bır guncelleme.hıc bakmaya bıle degmez.bu yuzden en guzelı uyumak ve unutmak:)

• kotu bır sey demedım.cok kotu bır guncelleme.hıc bakmaya bıle degmez.bu yuzden en guzelı uyumak ve unutmak:)

Aslında ana fikir bakımından benzer. Yine sona iskandinavya ve azor işbirliği.Zaten ne olacaksa 14-20 arası olacak. sana da iyi geceler.zaten vakit öldürmek için buradayım?

• ötelene ötelene martı bulur bu iş:)ben daha cok yagıs kovalıyacağım artık.kar gelırse surprız olsun.

• ötelene ötelene martı bulur bu iş:)ben daha cok yagıs kovalıyacağım artık.kar gelırse surprız olsun.

Akdeniz şubat ikinci yarıda iş yapacak gibi. Yağmura hasret kaldık. Bamanda yaşıyorum kaç haftadır doğru düzgün yağmur bile yağmadı. Hatta doğru düzgün rüzgar bile esmedi. Dediğini yaparsan üzülmezsin,az beklenti iyidir.