Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Çoğu hafızalara kazınan sistemler öncesi sert dalgalı seyir olmuştur . Örneğin 2004 sistemi öncesi ao - 4,5 gibi seyir edip sonrasında ao nötr fırlayıp nao ile birlikte . Sağlam bir salınım alınmıştır .

Bu sefer işler biraz daha değişik -6 ya kadar inip kuzey ve batı Avrupa'ya gidecek olan soğuklar . Eğer nötr seviyesine hızla gelirse ciddi bir salınım gerçekleşebilir .

Dinamikleri iyi okumak geçmiş arşivleri karıştırmak gerekiyor önümüzdeki süreç için . Mjo döngüsünde de sürekli 7 . Faz erteleniyor . Aynı ao ve nao nun nötr çıkışı ertelendiği gibi . Ya modeller değişecek önümüzdeki günlerde endekslere uyumlu görüntüler göreceğiz . Yada endeksler değişip Şubat 20 ye kadar kapatacağız .

Ayrıca Amerika'yı etkileyen ssw sonrası devasa soğuklar azorun başını kaldırmasını aktif olmasını engelliyor böylece çok derin siklonlar kıta Avrupasına hareket ederek istediğimiz oluşumu almamıza engel oluyor modellerde bunu çözmekte zorlanıyor diyagramlar ikiye bölünmüş durumda. Ben yinede iki üç gün içinde lehimize dönmesini bekliyorum .

Aşağıya da Multi model güncel verisini atıyorum ;

Het4T8.png

Hakkımızda hayırlı olsun ?

• Dün bende paylaşmıştım tabi Endeksler-veriler bölümüne atabilirsiniz isterseniz :olumlu:

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• 750 takipçisi olan Twitter hesabım bu sabah askıya alındı Twitter müşteri hizmetlerine gmail gönderdim bu konu hakkında bir kaç gün içinde bakıyorlarmış itirazlara. Umarım hesabımı yeniden aktif hale getirirler

Sabahtan beri canım sıkkın çok fena moralim bozuk arkadaşlar gitti Twitter hesabı moral verecek var mı bana

Getireceklerini sanmıyorum çünkü senin yaptığın gibi takipçi kasan hesaplar yasaklanıyor.

Desene tüm emeklerim boşa gitti. Bu Twitter'ın çok sıkı ve ağır kuralları var insan farkında olmadan bir kuralı ihlal ediyor.

Sana tavsiye takipçi pesinde kosmazsan hiç bir şey olmaz benim belki 7-8 senedir sosyal medya hesaplarim var hiçbirine bir ihtar uyarı gelmedi sende doğru dürüst takilirsan bişe olmaz

Tüm günümü takipçi kasmakla bitirdim bir ara sabahladigim bile oldu ben en çok o kadar verdiğim emeğe üzülüyorum uyumadım hiç. Uyamadan devam etmişliğim oldu ??

Twitter çok vicdansızsın gerçekten çok eğer itirazımı kabul etmezsen günahımı almış olacaksın sen biliyor musun benim gecenin birinden sabahın dokusuna kadar takipçi kastığımı

Yaptığım onca çaba boşa gitti boş yere uykusuz kaldım sağlığımdan oldum değmedi buna be

Hayatımda yüreğime yediğim en büyük üçüncü darbe ilan ediyorum bu durumu. Twitter benden aldığın hesap senin olsun fakat yaktın be ciğerimi. Desem sana vicdansızsın kabul eder misin? İtirazını kabul edersin umarım şu yüreğime sular serpersin. Sabah kalkmaz olaydım öğlene kadar uyuyor olaydım en azından uykumu almış olurdum. İki gündür uyku sorunu yaşıyorum uyku düzenim gitti emek vereceğim diye tüm emeğim boşa gitti yazıklar olsun.

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Y_usu_f: Y_usu_f tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Resmi Gönderi

750 takipçisi olan Twitter hesabım bu sabah askıya alındı Twitter müşteri hizmetlerine gmail gönderdim bu konu hakkında bir kaç gün içinde bakıyorlarmış itirazlara. Umarım hesabımı yeniden aktif hale getirirler

Getireceklerini sanmıyorum çünkü senin yaptığın gibi takipçi kasan hesaplar yasaklanıyor.

• Resmi Gönderi

Taraftarlık yapmıyorum ki ben sadece kendi tahminimi model açısından bakarak yapıyorum ECMWF GEM İCON Nasıl veriyorsa GFSde kendi verileriyle ana çıktı açısından çelişiyorsa sonradan tekrar döneceğini düşündüğümü belirtiyorum yanlış anlaşılma olmasın taraftarlık falan yapmıyorum modellere bazen ironi yapıyorum doğru ama her mesajım da siliniyor biraz daha anlayış :olumlu:

Reis konu dışı hiç bir mesajın silinmemiş tır devamlı takipteyiz ama bazen çok konu dışı mesajların oluyor forum kuralları gereği siliyoruz

İyi forumlar

• Resmi Gönderi

Sabahtan beri canım sıkkın çok fena moralim bozuk arkadaşlar gitti Twitter hesabı moral verecek var mı bana

Sana tavsiye takipçi pesinde kosmazsan hiç bir şey olmaz benim belki 7-8 senedir sosyal medya hesaplarim var hiçbirine bir ihtar uyarı gelmedi sende doğru dürüst takilirsan bişe olmaz

• Gfs de Emcwf de sistemi yok etmişler. Şimdiden baharı getirmişler maşallah!. Şu yaramaz hayatta bir kar şevkimiz vardı o da elimizden alındı.

• Resmi Gönderi

Hayırlı akşamlar arkadaşlar benim yazdıklarım verilerin dedikleri , bizler gene model takibine devam ediyoruz bir anda değişim olabilir mi ? bakalım görelim !!

Bunu sakın umut veya gaz olarak algılamayın ;)

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"