Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• Al işte buyur burdan yak 2017 yi 10 gün önceden söylemişim bütün büyük sistemleri neredeyse önceden söylemişiz neyse canım önemli değil herkes aynı şekilde düşünecek değil ya böylelerini de çok gördüm bunlar beni asla etkilemez çamur atanın önce kendi eli kirlenir demiş Aristo o yüzden hayatta yarım asırı devirmiş biri olarak şunu öğrendim ki insanların benim hakkımda dedikodu bağlamında ne söylediklerinin benim için hiç önemi yok asla üzülmem de sevinmem de kendi hayatımı yaşarım geriye asla bakmam kimin ne dediği de asla umrumda bile olmaz. Eleştiri ile haseti aynı tutmam asla, eleştiriye evet hasede fesada fitneye hayır. Hayatınızı başkalarının istek, arzu ve eleştirilerine göre değil kendi çizdiğiniz yol üzerinde yaşayın.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tarantula ().

• Resmi Gönderi

SurgunGezegeni

tam senin içinde iyi şeyler yazacaktım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan Usta sizin gibi tahmincilere saygım sonsuz çünkü yanıldığınızı kabul etme erdemine sahip insanlarsınız. Özellikle siz ve CAN bügüne kadar ne yazdıysam açık görüşlü oldu sizlere gerçekten saygım sonsuz.

Tartışma yaratmamak için çok uzatmayacağım ama her sene efsane gelecek o kış bu kış haliç donacak diyenler hiç kusura bakmasın.

• Resmi Gönderi

Başka forum ve sosyal medya da yazılanlar bizi ilgilendirmiyor arkadaşlar burada çok değerli yazar tahminci ve uzmanlar var onları takip edin inanın biz burada hiç bir zaman hayal satmadık satmayacagiz realistik ten odun vermiyecegiz

• Bazı şahıslar o kadar abartmış ki şimdiden İstanbul 1 metre kar yok Marmara' da bir metre kar. Bir dakikalık video yapıp kesin olmayan bilgilerle tıklanma hesapları peşine düşüyorlar. Resmen insanların kar sevdasını sömürme peşinde bazıları maalesef!. Hatta işi 1929 benzeri haliç ve boğaz donacak diyebilecek kadar pervasızlığa vardıran şahıslar bile çıktı meydana yani ayıptır yahu!. :@:@

• Sinan bey bırak onun da mesajı kalsın orada hiç önemli değil demokratik bir siteyiz nasıl olsa herkes kimin ne olduğunu da görmüş olur böylece. Tabii tercih sizin.

Bozuk da olsa saate benzetilmek güzel bence zira zaman her şeyin ilacıdır. Bozuk saatin tamiri mümnkündür ama bozuk kalplerin tamiri asla.

• Resmi Gönderi

Sinan Usta sizin gibi tahmincilere saygım sonsuz çünkü yanıldığınızı kabul etme erdemine sahip insanlarsınız. Özellikle siz ve CAN bügüne kadar ne yazdıysam açık görüşlü oldu sizlere gerçekten saygım sonsuz.

Tartışma yaratmamak için çok uzatmayacağım ama her sene efsane gelecek o kış bu kış haliç donacak diyenler hiç kusura bakmasın.

Sataşma yapmadan forum kurallarina uygun özgürce istediginiz fikirleri özgürce yazabilirsiniz

• Resmi Gönderi

SurgunGezegeni

Haliç donsun kim istemez gelmesini gelirse öyle bir sistem kış mevsiminden soğuruz buda var bu beklentiyi şöyle bir örnekle noktalamak istiyorum .

Galatasaray Fenerbahçe futbol müsabakasında tam kaç sene bekledi yenmek için ve yenene kadar hep motive ile maça başladı sonunda yendi Kadıköy deki müsabaka için dedim bu haliç te böyle bir şey olması gerek 1!

Bu arada Derbide her iki takımada başarılar dilerim.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

SurgunGezegeni hocam bakın herkes özgür istediğini yazabilir neden bu kadar takıyorsunuz görmemezlikten gelebilirsiniz aşağıdaki uyarıyı okumanızı tavsiye ederim

RE: KAMUOYUNA DUYURU - BİLGİLENDİRME

• Bazı şahıslar o kadar abartmış ki şimdiden İstanbul 1 metre kar yok Marmara' da bir metre kar. Bir dakikalık video yapıp kesin olmayan bilgilerle tıklanma hesapları peşine düşüyorlar. Resmen insanların kar sevdasını sömürme peşinde bazıları maalesef!. Hatta işi 1929 benzeri haliç ve boğaz donacak diyebilecek kadar pervasızlığa vardıran şahıslar bile çıktı meydana yani ayıptır yahu!. :@:@

O şahısları herkes biliyor neyse ;-);-)

siberianhuso bu ihtimaller mevcut. Ama gerçekleşir ya da gerçekleşmez orası ayrı bir boyut kardeşim.

• siberianhuso bu ihtimaller mevcut. Ama gerçekleşir ya da gerçekleşmez orası ayrı bir boyut kardeşim.

Hocam primci tahmincelere diyor o cümleyi. Böyle tahminciler başka forumdada var bizim forumdada var twitterdada var malesef. Herkesin tahmini kendinedir saygı duyarım.

• Resmi Gönderi

Hocam primci tahmincelere diyor o cümleyi. Böyle tahminciler başka forumdada var bizim forumdada var twitterdada var malesef. Herkesin tahmini kendinedir saygı duyarım.

RE: KAMUOYUNA DUYURU - BİLGİLENDİRME

• Arkadaş herkes birbirini hedef gösteriyor. Bune agresiflik. Önümüzde kapalı kutu olan potansiyeli çok yüksek bir sistem var. Tartışıp eleştirmek yerine heyecan ve saygıyla takip etmek çok daha doğru olacaktır. Yorumu herkes yapar. Önemli olan güvenilirlik. Kim kime güveneceğini çok iyi biliyor. O nedenle keyfini çıkarın derim.